Депутат Луцькради просить переробити «червоні лінії»

news

Депутат вважає, що у лучан виникають проблеми під час оформлення права власності на земельні ділянки через неякісну розробку «червоних ліній».

Про це депутат Тарас Шляхтич повідомив 27 липня під час засідання сесії міськради.

Як зазначив депутат, йому відомі часті випадки неякісної розробки «червоних ліній». На його думку, це одна із найбільш гострих проблем, з якою повсякденно зіштовхуються жителі міста. «Є процедура, яка заважає оформленню права власності на земельні ділянки, частина яких потрапляє в ці межі «червоних ліній». Дуже часто туди потрапляють і сформовані та зареєстровані в реєстрі на право власності земельні ділянки.

Шляхтич запропонував виконавчим органам міської ради підготувати та направити до ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» звернення щодо необхідності врахування при визначенні червоних ліній міста Луцька наявність забудови та наявність будівель, споруд, які можуть потрапляти в межі червоних ліній, межі земельних ділянок, які надані у власне користування, використовуються землекористувачами відповідно до закону. Окрім того, він пропсить звернути увагу на необхідності врахування в процесі встановлення червоних ліній в місті Луцька усіх недоліків, які були допущені під час встановлення червоних ліній міста у 2007-2009 роках.

0 Комментариев