День зварювальника. Привітання з професійним святом зварникам

news

В останню п’ятницю травня відзначається професійне свято – День зварника.

Хоча свято зварювальників неофіційне, але від того не менш радісне для зварників та їхніх рідних.

Професія зварника виникла на початку 1800-их років, коли було винайдене зварювання. В кінці 19 століття були побудовані перші зварювальні апарати. До середини 20 століття було побудовано чимало зварювальних цехів і підприємств, а професія стала дуже затребуваною. Зараз майже неможливо знайти велику конструкцію, в якій не використовується зварювання.

З Днем народження! патріотичні привітання, листівки у синьо-жовтих кольорах, картинки

Привітання з Днем зварника

День зварника – свято професіоналів і умільців! Нехай у ваших впевнених руках відбувається диво і завжди гладко лягає шов. Нехай сонячні зайчики не танцюють перед очима, а дуги виникають тільки в небі — веселкою. Хороших матеріалів, прекрасної роботи, бажаного достатку і професійного зростання!

***

У ваших руках плавиться метал. Від вашої роботи навколо виблискують іскри. Завдяки вам, все в нашому світі стає міцним, надійним і міцним. З професійним святом вас, дорогі приборкувачі залізного листа! З днем зварника!

***

Професія зварника важлива і потрібна на кожному виробництві, без них не обходиться ні комунальна сфера, ні промисловість. Так дозвольте у ваш професійний день побажати якісних електродів на роботі, а вдома щастя і благополуччя.

***

Зварювальники – справжні, сильні чоловіки, які з легкістю з’єднують в єдине ціле шматки металу, перетворивши їх на надійну конструкцію. Хочеться побажати всім зварникам миру, щоб здоров’я і нерви були залізні, а сімейне життя, так само міцна, як створені ними вироби.

***

Вітаю з Днем зварника. Бажаю, щоб шви надійно і міцно трималися, щоб завжди була робота з хорошою оплатою праці. Нехай справа майстра боїться, нехай яскравими будуть моменти життя, немов бризки металу.

Привітання з днем Ангела – ВолиньІнфо

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев