День бабусь і дідусів: красиві привітання до свята нашим найріднішим

news

В Україні, як і в кількох десятках інших країн, День бабусь і дідусів щорічно святкують 28 жовтня. Причому для нашої країни це свято доволі нове – його почали активно відзначати лише з 2018 року.

День бабусь і дідусів присвячений визнанню їхнього важливого внеску в благополуччя та добробут дітей у родині. Це ще одна можливість для сім’ї висловити свою вдячність та повагу старшому поколінню.

Поки що це свято відзначається не так широко, як День матері чи День батька, але воно стає все популярнішим, і це чудово!

Вважається, що ідея появи Дня всіх бабусь і дідусів виникла у 2009 році в Нідерландах з ініціативи місцевого Квіткового бюро. Його  представники запропонували виділити в році окремий день, коли онуки могли б дарувати своїм бабусям і дідусям справжні живі квіти як символ нерозривного зв’язку між поколіннями.

Але насправді це затишне сімейне свято виникло на кілька десятиліть раніше. Воно зародилося в Америці завдяки жінці на ім’я Маріан Маккуад, яка опікувалася людьми похилого віку. Ідея запровадити День бабусь і дідусів з’явилася в неї після того, як вона усвідомила сумну істину: надзвичайно багато мешканців будинків престарілих не мають жодного відвідувача! Впродовж довгих років Маріан зверталася до Президентів США, щоб привернути увагу до забутих старших членів суспільства і пропонувала «виділити день, щоб нагадати людям відвідувати літніх людей».

Дуже довго зусилля Маріан не увінчувалися успіхом, але все змінилося після знаменитого листа дев’ятирічного Рассела Каппера. У 1969 році він надіслав президенту Ніксону лист із пропозицією виділити спеціальний день для вшанування бабусь і дідусів. 12 червня 1969 року Рассел отримав відповідь від Роуз Мері Вудс – Персонального секретаря Президента – в якому йшлося про таке:

«Дорогий Расселе, дякую за Ваш лист Президенту Ніксону. Ми вдячні за Вашу пропозицію щодо Дня дідуся та бабусі, але Президент зазвичай видає прокламації, що визначають періоди особливого дотримання, лише коли резолюція Конгресу дозволяє йому це робити. З найкращими побажаннями, персональний секретар президента Роуз Мері Вудс».

Після цього зворушливого листа прохання Маріан Маккуад було почуте, і вона була визнана засновником Національного дня дідусів та бабусь у США. У 1978 році президент Джиммі Картер підписав прокламацію, в якій проголошувалося, що з наступного року «перша неділя після Дня праці буде відзначатися як Національний День бабусь і дідусів». Згодом це прекрасне свято поширилося по всьому світу, і тепер його відзначають практично усюди.

***

У День бабусь та дідусів
Щиро вас вітаємо!
Миру, радості, сил
Від душі бажаємо!
Хай промінчиками щастя
Оселя ваша сповниться.
І мрія заповітна ваша
Хай швидше збудеться!

***
Дідусю та бабусю,
Бажаю вам добра,
У вашому світлі свято
Вам щастя та тепла!
Здоров’я вам та радості,
Хай душа співає,
А прикрощі і старість
Хай вас обминають!

***

Радості та здоров’я бажаємо,
Душевної сили про запас,
І низький уклін вам, рідні,
За все, що робите для нас,
За ваші невптомні турботи,
За достаток сімейного тепла
Дай Боже, щоб у всьому вам
І далі хай кожний день казкою був.

***

Немає слів, щоб вдячність передати
За вашу доброту та за любов,
За світ казок, що ви нам дарували
І за тепло, що даруєте нам знов.
Нехай вам завжди таланить, рідні,
Нехай в саду життя тьохкають солов’ї,
Бажаєм вам за сто в здоров’ї жити,
Добра і щастя в вашому житті!

***

Здоров’я поспішаєм побажати,
І літ багато золотих прожити,
Бажаємо не тільки онуків доглядати,
А й правнуків женити.

***

Теплі руки, міцні обійми, гарячі поцілунки, немає прекраснішого місця, ніж поряд з бабусями та дідусями. Ви робите світ добрішим, а нас щасливішим. Живіть вічно і тішіть нас світлом свого серця!

***

Осінній день, зігрітий теплотою,

Адже бабуся і дідусь зі мною.

Тримайте, дорогі, привітання:

Слова любові, добра і поваги.

Ви ангели для онуків і підтримка,

Дітей своїх опора і надія.

Живіть же, рідні, до ста років,

Без смутку, печалі і без бід!

***

Вітаємо наших бабусь та дідусів з таким чудовим святом, бажаємо їм здоров’я, довголіття та всіх благ! Нехай ваші душі сповняються теплом і світлом, а серця — любов’ю та радістю. Дякую за вашу турботу, ласку і терпіння, за ту мудрість, яку ви передаєте своїм дітям та онукам. Живіть щасливо!

***

Веселощів, задерикуватого сміху, виконання заповітних мрій, жодних розчарувань. Нехай буде підтримка, благополуччя, гармонія, везіння, успіх, мотивація рухатися до цілей і жити в задоволення.

***

Здоров’я поспішаєм побажати,

І літ багато золотих прожити,

Бажаємо не тільки онуків доглядати,

А й правнуків женити.

***

Журавлиним ключем відлітають літа,

Сивина посріблила вже скроні.

Тільки в серці у Вас та ж струна золота,

Те ж тепло незгасиме в долонях.

Хай калиновий кущ зацвіте у дворі,

Солов’ї защебечуть грайливо,

Хай ще довго Вам сяє сонце вгорі,

А життя буде щедро щасливим!

***

Всіх бабусь і дідусів

Привітаємо ми сьогодні.

Бажаємо, дорогі,

Вам міцного здоров’я.

Нехай лише радість дарують

Шалені вам внучата.

Живіть з оптимізмом,

Щасливо й багато.

***

Радості та здоров’я бажаємо,

Душевної сили про запас,

І низький уклін вам, рідні,

За все, що робите для нас,

За ваші невтомні турботи,

За достаток сімейного тепла,

Дай Бог, щоб у всьому вам

І далі хай кожна днина казкою була.

***

Бабусю та дідусю, вітаємо вас зі святом! Нехай ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров’ям і любов’ю! Нехай всі ваші бажання збудуться! І хай у вас все буде так, як ви того бажаєте!

***

Сьогодні день найулюбленіших близьких для кожної дитини, адже саме бабусі й дідусі завжди готові побалувати малюка і зробити поступки там, де батьки будуть категорично проти. З Днем Бабусь і Дідусів! Нехай вони довше будуть здорові і щасливі своїм онукам.

***
Вітаю з Днем бабусь та дідусів. Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, бадьорості душі та оптимізму серця, щоб можна було і за городами стежити, і з онуками весело грати! Нехай онуки будуть гордістю для вас, нехай щодня вони вас радують щасливими посмішками та теплими обіймами!

***

Бабусі і дідусі, ви мудрі й шановані! Скільки складних ситуацій в житті Вам довелося пережити. Знайте, що ми цінуємо і любимо Вас за Вашу доброту, співчуття й турботу. Залишайтеся такими, як зараз. Нехай Вас Господь береже!

***

Вітаю моїх дорогих бабусю і дідуся з вашим святом! Бажаю вам, рідні, міцного здоров’я, довгих років життя, сил, енергії, щастя і миру. Нехай вас завжди зігріває наша турбота і любов. Велике вам спасибі за ваші терпіння, ласку, підтримку і мудрі поради.

0 Комментариев