День ангела Вікторії — 13 лютого. Значення імені та гарні привітання у картинках

news

Ім’я Вікторія походить від латинського слова “Victoria”, що означає “Перемога”. Вікторія – це римська богиня перемоги. 

Зменшувально-пестливі форми імені: Віка, Віктора, Віктуся, Віта (Вітя), Вікі, Вікочка, Вікуша, Вікуся, Вікуля, Віктюшка, Вікторка, Вітуля, Вітуся, Вітюша, Вітяня, Віктуся, Віра, Тора, Торі, Торя, Тоша, Туся. 

Вікторія в дитинстві

Ім’я Вікторія дарує дівчинці такі риси характеру як впертість, жага уваги, працьовитість, чесність. Маленьку Віку дуже важко змусити робити те, що вона не хоче. Вона не слухається наказів і умовлянь. Якщо в ній прокидається щирий інтерес до справи – вона буде в ній найкращою.

Дівчинка з ім’ям Віка дуже любить увагу інших. Вона часто пустує і галасує, щоб її помітили. Вікторія хоче здаватися дорослою, вона часто відмовляється від “неналежних” ігор і вибирає друзів старше її. 

У школі Віка вчиться добре. Її гордість не дозволяє їй отримувати погані оцінки. В школі має багато подруг і є лідером колективу. Вікторія – вельми образлива і конфліктна дівчинка. Вона часто свариться з однокласниками, але швидко забуває образи. Батьків Віка дуже любить, але не терпить коли нею командують. Якщо її змушують робити те, що вона не хоче – свариться з батьками і наполягає на своєму.

Характер і доля Вікторії

Доросла Вікторія справляє враження цілеспрямованої і впевненої в собі дівчини, яка точно знає чого хоче. Вона володіє твердим стрижнем і працьовитістю. Це проявляється не тільки в роботі, але і в побуті: Вікторія не лінується вставати рано, робити ранкову зарядку, займатися самоосвітою. Їй не властиво відкладати справи на потім і перекладати відповідальність. 

На роботі Вікторія – працьовитий і совісний співробітник. Вона слабо пристосована до командної роботи, але при цьому хороший керівник. Дуже вимоглива до себе та інших. Їй підходять професії, пов’язані зі спілкуванням. Любить працювати в торгівлі, туризмі, ресторанній справі, педагогіці. Добре ладнає з дітьми.

У відносинах з чоловіками Віка ранима і образлива. Вимагає багато уваги до себе, часто ревнує і роздуває конфлікти через дрібниці. Якщо оточити Вікторію увагою і турботою – вона поверне їх в стократному розмірі. Це дуже віддана дружина, підтримка і опора чоловіка. Вона не проти поступитися верховенством в сім’ї чоловікові. Любить відчувати себе захищеною. Домашній побут і тихе сімейне життя Вікторію не пригнічують, але і активний спосіб життя з безліччю переїздів і пригод її не лякає. Вікторія легко підлаштовується під чоловіка і втягується в його інтереси. Як мати вона сувора і вперта, але дуже любляча. Заради дітей готова на все.

 

 

 

 

 

0 Комментариев