Де використовують кабель ВВГ

news

Для електропостачання різного призначення, житлових, адміністративних будівель і промислових об’єктів використовуються різні види проводів і кабелів. Одним з найпопулярніших є кабель ввг, який за багатьма параметрами відповідає багатьом вимогам при різних умовах експлуатації.

Сфера застосування

Кабель ВВГ використовується для прокладки всередині житлових квартир і громадських будівель. Підходить для монтажу ліній освітлення, груп розеток і електропостачання індивідуальних побутових приладів з великим споживанням електроенергії, таких як електроплити, опалювальні котли, спліт-системи та кондиціонери, а також обладнання з потужними електродвигунами.

ВВГ призначений для передачі та розподілу електроенергії напругою 0,66, 1, 3 і 6 кВ частотою 50 Гц, перетин проводів залежить від величини споживаного струму.

Допускається укладання:

  • на відкритому повітрі, за умови захисту від УФ-променів і відсутності небезпеки механічних пошкоджень;
  • по повітрю на кабельних стяжках;
  • на стінах конструкцій;
  • на поверхні землі;
  • у сухих приміщеннях і з підвищеною вологістю;
  • у тунелях на кабельній оболонці (кабельних лотках сходового типу);
  • у кабельних шахтах;
  • у приміщеннях з підвищеною пожежною небезпекою.

Робоча температура  –  від +50°С до +50°С. При тривалому використанні кабель може нагріватися до +70°С. Допускається аварійне нагрівання до температури до +80°С, але не більше 8 годин.

Під землею рекомендується прокладати тільки металеві, азбестові або пластикові труби.

кабель ВВГ

Розшифровка скорочень і модифікацій

Кабель ВВГ-нг та ВВГП- нг – мають скорочення «нг», що означає несхильність до горіння.

Якщо є у назві літера «П». то це означає плоске виконання.

Також можете звернути увагу на повне маркування, в якому вказується кількість жил, перетин, напруга та виробник. Наприклад, ВВГ-нг 3х1,5 0,66кВ ЗЗЦМ.

Конструктивні особливості різних модифікацій кабелів ВВГ

Мідні провідники є подвійним ПВХ, ізолюючи струмопровідні нитки окремо та загалом покриті оболонкою. Деякі термостійкі моделі мають слюдяну прокладку між основною оболонкою та проводами.

Провідники можуть бути одножильними, жорсткими або гнучкими багатодротовими, в деяких моделях дроти розташовані в один ряд і стиснуті зовнішньою ізоляційною оболонкою. Такі кабелі називаються плоскими.

Хороші характеристики, надійність і простота монтажних робіт роблять дроти марки ВВГ затребуваними серед споживачів. Тому це один з популярніших товарів в інтернет-магазині elektrovoz.com.ua. 

0 Комментариев