Де купити квиток на міжнародний автобусний рейс?

news

Подорожі до Європи є одними з найпопулярніших серед туристів з України. Чудова архітектура, високий рівень сервісу, привітні люди, красиві природні, історичні та культурні пам’ятки Європи привертають мандрівників дедалі більше.

Один із найпоширеніших способів подивитися Європу – автобусні поїздки. Можна також окремо купити квиток на міжнародний автобус. Багато турагентств пропонують різні автобусні турне, які відрізняються між собою:

 • наявністю або відсутністю нічних переїздів;
 • кількістю днів у подорожі;
 • країнами;
 • вартістю;
 • програмою;
 • туристичними послугами та іншими параметрами.

Особливості та переваги автобусних турів

Тури в Європу автобусом коштують відносно недорого порівняно з автомобільними поїздками, подорожами потягом або авіатурами європейськими країнами.

Основна перевага таких поїздок – це зручність і вартість туру. Зазвичай агентство опікується всіма питаннями, пов’язаними з подорожжю, усю дорогу туристичний автобус супроводжують помічники-гіди, бронюють перевірені готелі, а також передбачають екскурсії основними визначними пам’ятками, тож клієнту вже нема про що переживати.

Додатково туристи можуть купувати додаткові екскурсії або самостійно гуляти містами і відвідувати цікаві місця у вільний час, передбачений програмами таких турів.

Для поїздок за кордон на рейсах використовуються сучасні комфортабельні автобуси, з урахуванням усіх потреб пасажирів у поїздці. У дорозі передбачені часті зупинки для перекусів, відвідування кімнат гігієни і невеликого відпочинку. Крісла в міжнародних автобусах відкидаються, щоб можна було поспати в дорозі. Також передбачені системи кондиціонування повітря, столики для перекусів, телевізори, Wi-Fi, туалети, місця для багажу та ручної поклажі, а також аудіоекскурсії в дорозі.

На далеких відстанях рейси обслуговують два водії, які змінюють один одного протягом усього маршруту. Автотранспорт проходить ретельні перевірки перед кожним виїздом.

Найпопулярнішим містом для виїзду є Львів, адже він розташований поруч із кордоном Польщі, а з нього і починаються подорожі по ЄС. Але також автобусні тури організовують із виїздом із різних міст України – Києва, Полтави, Одеси тощо, проїжджаючи через Львів або інші прикордонні міста західної частини країни.

Багато самостійних мандрівників однаково віддають перевагу автобусним турам до Європи, оскільки це безпечніше і комфортніше. Дорогою можна познайомитися з іншими учасниками і разом оглядати визначні пам’ятки та спілкуватися в подорожі.

В автобусні тури входить медична страховка пасажирів. Більш детальні умови поїздки залежать від конкретного туру. Перед купівлею уважно ознайомтеся з туром і за необхідності уточніть всю інформацію, яка вас цікавить. Ви можете купити квиток на міжнародний автобус для самостійної подорожі або поїхати з організованою групою туристів.

Куди можна вирушити автобусним туром

Найпопулярніші країни подорожей на автобусі:

 1. Польща;
 2. Чехія;
 3. Франція;
 4. Німеччина;
 5. Австрія;
 6. Швейцарія;
 7. Угорщина.

Серед розмаїття автобусних напрямків можна вибрати країни, які ви бажаєте відвідати, і придбати автобусний тур. Це хороша можливість швидких подорожей, коли ви обмежені в часі, але водночас хочеться змінити обстановку й отримати нові враження. Так, останнім часом популярні тури вихідного дня, коли можна в середньому за два-три дні подивитись кілька європейських міст і навіть країн. Це можливо завдяки тому, що країни ЄС відносно невеликі і переїзд між ними не займе багато часу.

Купити квиток на міжнародний автобус ви можете за допомогою онлайн-сервісів, як-от Skybooking, який є офіційним представником багатьох перевізників як по Україні, так і за кордоном, забезпечуючи надійні поїздки в різних напрямках.

0 Комментариев