Чи виключатимуть світло на Волині 8 січня?

news

В суботу, 7 січня, волиняни змогли відсвяткувати Різдво за старим стилем з електроенергією в оселях. Це сталося завдяки спільним зусиллям енергетиків, підприємств області та волинян. Проте у неділю, 8 січня, знову буде застосовано графіки з метою успішно пройти години пікового навантаження на енергосистему без обмежень.

Ознайомитись із графіками

Як повідомляє Прес-центр ПрАТ “Волиньобленерго”, працівники підприємства прикладають максимум зусиль, аби і 8 січня не застосовувати графіки погодинного відключення. Однак, зниження температури навколишнього середовища та надмірне споживання електроенергії може привести до перевищення доведених НЕК «Укренерго» лімітів на область.

Нагадуємо, що підприємства Волині та волиняни можуть допомогти енергетикам обмеживши власне споживання електроенергії у цей день.

Також просимо волинян пам’ятати про необхідність раціонального використання електроприладів, адже в українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об’єктів магістральних мереж по території України.

Закликаємо не вмикати потужні електроприлади одночасно або, за можливості, уникнути їх використання, щоб запобігти значному навантаженню на мережі та уникнути аварійних ситуацій!

0 Комментариев