Чи належить дітям частка майна при розлученні?

news

Розлучення нелегка справа, а розподіл майна ще важча. 

Чи належить дітям частка майна при його розподілі у випадку розлучення батьків? Розберемося в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”. 

Запитання клієнта:

Проблема із поділом майна при розлученні. У мене така ситуація, я в розлученні, зі мною проживає дитина від шлюбу 14 років, збираюся розділити майно, чи належить мені і моїй дитині щось? Ми прожили в будинку 7 років, будинок оформлений на батька чоловіка, а ми там були прописані, з капітальних будівель мною з чоловіком була зведена огорожа навколо будинку і підведений в будинок газ. Заздалегідь вдячна. 

Відповідь юриста: 

Ви маєте право подавати позов про поділ майна протягом 3 років з моменту розлучення. При цьому буде ділитися те майно, яке було придбане подружжям під час шлюбу. Тому будинок ділитися не буде, оскільки він належить батькові вашого чоловіка. Можна було б спробувати ділити будинок, мотивуючи тим, що ви за час шлюбу значно його покращили за рахунок сімейних грошей. Однак, цей варіант міг би спрацювати, якби будинок належав вашому чоловікові. 

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

0 Комментариев