Чи можливо позбавити батьківських прав колишнього чоловіка?

news

                        В житті трапляється, що розлучившись з дружиною, батько втрачає інтерес і до дитини. 

Як позбавити батьківських прав, якщо колишній чоловік не приймає участь у житті дитини та не справно сплачує аліменти? Розберемося в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Чи можу я позбавити свого колишнього чоловіка батьківських прав? Ми розлучені 4 роки. За цей час він жодного разу не прийшов до дитини, аліменти платить час від часу, є заборгованість. Дитина хворіє, в лікарні від мене вимагали дозвіл обох батьків на лікування, його найти не можу. Хотіла поїхати позаминулого року до мами в Італію на літо, він не давав дозволу, мала оформляти бумаги через службу в справах дітей. Багато побутових незручностей від колишнього, з якого дитині ніякої користі, а мені тільки проблеми.

Відповідь юриста:

За такої ситуації швидше за все батька дитини позбавлять батьківських прав. Перспектива у справи непогана. Визначальними факторами є його інтерес/турбота про дитину та надання матеріальної допомоги. Багато також важить для суду думка з приводу позбавлення батьківських прав служби у справах дітей. Вони будуть надавати суду висновок з цього питання. 

Я займаюся такими справами.

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев