Чи будуть теплі батареї в оселях майже половини мешканців Луцька залежить від приватної котельні

news

Котельня на Карбишева, звідки подається тепло у майже половину квартирних будинків Луцька, є приватною власністю. ДКП «Луцьктепло» її орендує.

Чи отримають лучани цьогоріч тепло віл цієї котельні, залежить від того, наскільки вчасно власники котельні не проведуть модернізацію. Виявляється, у її роботі можуть статися збої посеред опалювального сезону.

Про це йшлося під час чергової сесії Луцької міської ради, яке відбулося 28 вересня.

Більшість депутатів ухвалили рішення про надання згоди ДКП «Луцьктепло» на перегляд розміру орендної плати за користування приватною котельнею на вулиці Карбишева. Як вбачається із тексту рішення, орендна плата зросте удвічі до 26 млн гривень на рік.

Депутатка Луцької міської ради від фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Алла Надточій повідомила, що тепло у будинках 45% лучан залежить від позиції власників котельні на вулиці Карбишева.

Зараз збільшується орендна плата за котельню вдвічі. Котельня на Карбишева опалює 45% помешкань лучан. Нас чекає важкий опалювальний сезон. Котельня декілька разів змінювала власників. В пояснювальній записці мова йде про модернізацію котельні, але цього не відображено у додатковій угоді. Депутатам та громаді важливо було б почути про плани власників щодо цієї котельні, її модернізації та загалом подальшої співпраці з містом. Виходячи з позиції власників можна було б прийняти зважене рішення щодо цього питання,

– зазначила Алла Надточій.

За інформацією від міського голови Луцька Ігоря Поліщука, ДКП «Луцьктепло» веде перемовини з власниками щодо модернізації котельні. Обладнання, за словами мера, повинні модернізувати.

Власниками напрацьовуються різні варіанти заміни обладнання. Зокрема найбільше заміни потребують котли, 

– прокоментував Ігор Поліщук.

Поліщук додав, що на разі вирішується, які саме котли будуть встановлювати у котельні – газові чи твердопаливні.

На засіданні депутати від Громадянського руху «СВІДОМІ» не підтримали проект рішення щодо збільшення вартості оренди котельні на Карбишева.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев