Чотирьох волинських Героїв посмертно відзначили орденами

news

Указом Президента України Петра Порошенка від 16 січня 2016 року № 9 чотирьох краян, які стали на захист Батьківщини й, на превеликий жаль, поклали своє життя, відзначено державними нагородами.

Старшого лейтенанта, командира взводу Олега Остапенка, який служив у в\ч м. Новоград-Волинський Житомирської обл., посмертно нагороджено Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Чоловік був кадровим офіцером. Помер, перебуваючи у відпустці в результаті гострого серцевого нападу, 22 жовтня 2015 року. Похований у рідному Колодяжному, що на Ковельщині.

Така ж нагорода – Олексієві Ярмолюку. Старший солдат, сапер 14 ОМБР помер 18 серпня минулого року у столичному госпіталі від тяжкого поранення, яке отримав 31 липня 2015-го, підірвавшись на міні у с. Мирне Донецької обл. Похований у с. Боровичі Маневицького р-ну.

Анатолія Артеменка, сапера із Новоград-Волинської частини, котрий загинув під час пожежі у Сватовому 29 жовтня 2015 року, нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Поховали військовослужбовця у іваничівському с. Грибовиця.

Таким же орденом посмертно відзначили і подвиг Юрія Гіля, старшого солдата, БРДМ якого підірвався на фугасі 3 травня 2015-го у с. Богуславське Луганської обл. Поховали Героя в рідному Вижгові, що на Любомльщині.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев