Чому збільшення аліментів відбулося після рішення суду, а не від моменту подання документів?

news

  У чому різниця принципу нарахування аліментів з первинної подачі та позову на збільшення розміру виплат?

Чому збільшення аліментів відбулося після винесення рішення, а не з моменту подання документів про збільшення аліментів? Спробуємо розібратися в цьому питанні, через нашу традиційну рубрику “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Мені збільшили аліменти на дитину, але стягнули з дня, коли суд виніс рішення про збільшення. Коли я подавала перший раз, аліменти стягнули з дня подачі позовної заяви до суду. Це законно? З якого часу йде нарахування аліментів?

Відповідь юриста:

Коли вперше подають документи про стягнення аліментів, нарахування йде з моменту подання документів до суду. Тобто сьогодні подали позов – із сьогоднішнього дня йде нарахування. Відповідно коли справа у суді завершується, за вашим чоловіком вже буде борг за кілька місяців, які з нього стягне виконавча служба. Коли ж подавати позов про збільшення аліментів, то аліменти нараховуються з моменту винесення рішення. У будь-якому випадку чим швидше подасте позов – тим швидше стягнуть гроші. Ми займаємося такими справами. Готуємо документи, та за потреби представляємо інтереси клієнтів у суді.

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Фото ілюстративне з інтернету 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев