Чому люди не худнуть: які вітаміни купити, щоб почати

news

Взаємозв’язок між вітамінами та схудненням існує давно і встиг обрости безліччю міфів. Вітаміни не призводять до втрати ваги власними силами, але забезпечують організм відсутніми речовинами. Таким чином, втрата зайвих кілограмів може стати вторинним ефектом прийому вітамінів. Сайт Skinovit допоможе вам розібратися з тим, які купити вітаміни і коли вони допомагають.

Вітамін D + кальцій

Багато хто читав в Інтернеті, що комплекс, що складається з вітаміну D та кальцію сприяє схудненню. У 2012 році в США провели невелике дослідження, щоб з’ясувати, наскільки ефективна ця порада. Протягом 4 місяців одна група людей приймала 3 склянки апельсинового соку, збагаченого цим комплексом на добу, а друга пила лише сік.

До кінця випробування обидві групи схудли в межах 1,5 кг, але перші втрачали вісцеральний жир. Він розташований усередині черевної порожнини і дуже повільно згорає. Вісцеральний жир підвищує ризик серцево-судинних захворювань. Тому незважаючи на те, що комплекс «вітамін D + кальцій» не виявився чарівним зіллям, його вживання все одно принесло користь. Людям, яких турбують зайві кілограми на животі, варто купити вітаміни, щоби покращити стан тіла.

Вітаміни групи B

Дефіцит вітамінів групи B уповільнює метаболізм. Щоб пришвидшити лікар призначає прийом додаткової кількості вітамінів цієї групи. Але якщо пацієнт не має дефіциту, то вживання додаткової порції B12 не допоможе. Якщо лікар призначив дозу, а пацієнт вживає вдвічі більше, щоб прискорити схуднення, то це теж не допоможе. Надлишок виводиться з організму з потом та сечею.

Магній

Магній – важливий для організму мінерал. Він бере участь у процесах вироблення енергії, підтримує роботу м’язів та нервової системи. Більшості людей страждає через дефіцит магнію, хоча він має надходити в організм із такими продуктами, як:

  • бобові,
  • горіхи,
  • листові овочі.

Тому часто звучать поради купити магній, у тому числі для схуднення.

Дослідження, які б встановили зв’язок між магнієм та зниженням ваги не проводилося. Але відомо, що мінерал допомагає релаксації організму. Його приймають щоб покращити сон. Натомість, існує багато досліджень, які показують, що поганий сон або регулярне безсоння стають причиною набору ваги.

Якщо вас турбує вага, то Skinovit рекомендує почати з консультації у лікаря для того, щоб зрозуміти причини проблеми та визначити, які вітаміни купити для її вирішення. Ви також можете просто замовити вітамінний комплекс, виходячи з вже відомої інформації про організм. Якщо не допоможе, то це означає, що не було враховано якихось факторів.

На правах реклами

Рекомендуємо звернутись за консультацією до лікаря. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев