Чому автомобілі з пробігом з Німеччини користуються стабільним попитом?

news

Для багатьох покупців німецькі автомобілі є втіленням якості збірки, надійності та комфорту. Це дійсно так – Німеччина славиться відмінним автопромом. Навіть б/у машини дуже популярні у наших співвітчизників, і на те є цілком зрозумілі причини. А завдяки westautohub сьогодні дуже просто як пригнати, так і розмитнити авто.

Дороги

Німецькі шляхи. Ось що робить машину навіть з великим пробігом цілком придатною до подальшої експлуатації. Чим гірше дорожнє покриття, тим швидше зношується підвіска та інші деталі транспортного засобу. На гладкому асфальті запас міцності автомобіля значно більший, ніж на дорозі з вибоїнами. Німецькі авто переважно використовуються або в містах, або в сільській місцевості з добре розвиненою інфраструктурою. Досить рідко можна зустріти машину, власник якої полюбляє екстремальні поїздки далеко від цивілізації.

Запчастини

Заможні західноєвропейські громадяни рідко використовують дешеві деталі для ремонту машин. В цьому просто немає потреби, оскільки оригінальні запчастини для них цілком доступні. В результаті ресурс техніки значно збільшується. Оригінальні запчастини після ремонту авто працюють так само добре, як і встановлені виробником на заводі.

Для ремонту німці звертаються в сертифіковані сервісні центри. Це означає найвищий рівень обслуговування автомобіля. Ніяких підпільних автосервісів та «гаражних СТО». Лише справжні професіонали, сучасне високоточне обладнання та інструменти. Технічне обслуговування німці проводять регулярно, на відміну від деяких наших співвітчизників.

Паливо

У країнах ЄС дуже жорстко контролюється якість палива на усіх АЗС. Забруднений бензин пришвидшує псування двигуна, паливної системи. Це характерно для українських реалій, але не для Німеччини. Однієї з причин є та сама заможність. Наші водії часто намагаються зменшити витрати, знаходячи сумнівні АЗС. А часто навіть цілком солідні компанії продають бензин низької якості.

300 000 км пробігу по Україні та по Німеччині – зовсім не одне й те саме. Це чудово розуміють наші співвітчизники, які вирішують придбати авто. І саме тому транспорті засоби з розвинених країн ЄС користуються стабільним попитом. На додачу до цього їх придбання ще й дозволяє зекономити. Адже нові машини від німецьких брендів продають в українських салонах з великою націнкою. Б/у авто може мати стан майже нового, але коштувати при цьому значно менше.

Джелело: wah.ua

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев