Чому активні люди вибирають Apple Watch?

news

Фірмові розумні годинники бренду Apple найбільш популярні серед молодих та активних людей. Це вказує не тільки на певні тренди моди та стилю, але й на можливості гаджетів. Багатофункціональний Apple Watch дає змогу відстежувати фізичну активність, контролювати показники здоров’я, контролювати якість сну, прокладати маршрути для захопливих подорожей та багато іншого.

Маючи на руці такого розумного супутника, як Епл Вотч, набагато легше встановлювати власні рекорди та покращувати свій фізичний стан. Якщо бажаєте стати частиною команди стильних та активних людей, завітайте на сайт магазину Цитрус https://www.ctrs.com.ua/ru/smart-chasy/brand-apple/ та придбайте собі багатофункціональний фірмовий гаджет.

Фітнес

Щоби не втратити інтерес до регулярних занять спортом, людині важливо постійно бачити позитивні результати своїх старань. Apple Watch допомагають у цьому, адже спеціальний застосунок «Тренування» автоматично визначає, чим саме зараз займається користувач: йога, пілатес, велосипедна прогулянка чи пробіжка в парку.

Усі показники фіксуються і після тренування можна подивитися повну інформацію про пройдені кілометри, підняту вагу, спалені калорії тощо.

Таким чином розумний годинник стимулює тримати «планку» й щоразу покращувати власні результати.

 

Показники здоров’я

Звісно, що жоден гаджет не може замінити комплексного медичного обстеження в спеціаліста. Проте, контроль таких показників, як температура тіла, пульс, насичення крові киснем чи ЕКГ дає змогу вчасно помітити, коли в організмі стався певний збій і варто звернутися до лікаря.

Для панянок корисною є опція «Менструальний календар», яка допомагає краще зрозуміти фази циклу.

Міцний сон — запорука здоров’я

Сон є життєво необхідним для кожної людини. Від якості та тривалості сну залежить самопочуття, настрій, працездатність та загальний стан здоров’я.

Розумний гаджет може відстежувати якість сну, фіксувати тривалість його основних фаз та визначати, що саме негативно впливає на його перебіг (наприклад, шум із вулиці або хропіння).

Перегляд даних про якість сну та розуміння чинників, що її погіршують, допомагають виправити проблему. А отже, і покращити своє загальне самопочуття.

GPS трекер

Багато людей отримують задоволення від подорожей та відвідування незнайомих місць. Мова не обов’язково йде про далекі країни чи острови, в Україні чимало міст, містечок, парків та лісів, вивчення яких приносить користь та задоволення.

Вбудований GPS трекер допоможе завжди без проблем визначити своє реальне місце перебування, побудувати маршрут, знайти потрібну крамничку чи найближчу АЗС. Якщо раніше туристам потрібно було носити із собою карти, зараз достатньо одягнути на руку Apple Watch.

Розумний годинник від Apple, куплений для дитини, дасть змогу батькам відстежувати її маршрути та завжди знати про її місцезнаходження.

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев