Челендж “Зникни на 24 години” – небезпечна дитяча гра

news

“Зникни на 24 години” – небезпечна гра знову поширюється серед підлітків. Вперше вона з’явилася у нашій країні у 2017 році.

Суть гри полягає у тому, що підлітки кидають виклик один одному зникнути на двадцять чотири години. Учасник, за правилами цього екстриму, не повинен користуватися засобами мобільного зв’язку, не заходити у соціальні мережі. Дати про себе знати лише тоді, коли тебе почали шукати батьки, друзі, поліція. Учасники флешмобу шукають один одного у соцмережах, створюють спеціальні групи, ставлять перед завдання, а після цього група знищується.

Відстежити, де ховається неповнолітній, практично неможливо, а також дуже складно з’ясувати, чи дійсно підліток зник, чи так грається.

«Фахівці радять батькам поговорити з підростаючими дітьми і пояснити всю небезпеку такої забави. Іншого способу боротьби з модною екстремальною розвагою неповнолітніх поки що не вигадали», – попереджають правоохоронці.

Поліцейські попереджають, що незалежно від обставин, при зникненні дітей, їхні рідні повинні якомога швидше звертатися за допомогою в поліцію за номером “102”. підтримка правоохоронних органів не буде зайвою, адже на батьківському горі все частіше намагаються “нажитися” шахраї.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев