Боржникам за воду нараховуватиму пеню

news

Лучанам, які мають заборгованість за воду  нараховують пеню. 

Відповідно до інформації, яка розміщена на сайті Луцької міської ради, починаючи з 9 вересня, боржники за послуги водопостачання і водовідведення отримають окремі рахунки із сумою пені, яку необхідно буде оплатити. Окремий стовпчик із вказаною сумою нарахованої пені з′явиться і в загальній квитанції. Пеня буде нарахована на заборгованість, яка виникла з 1 січня по 1 липня.

Не зважаючи на те, що розмір пені є порівняно незначним, але сума боргу по пені може бути рівною сумі заборгованості, яка утворилась, що фактично подвоює борг.

На сьогодні підприємство «Луцькводоканал» має близько 8,5% або 7,2 тис. несумлінних споживачів, які боргують за послуги понад 3 місяці суму понад 11 млн. грн.

Звертаємось до клієнтів КП «Луцькводоканал», боржників за послуги водопостачання і водовідведення – своєчасна оплата послуг підприємства захистить вас від нарахування пені і додаткових витрат!

Оплатити послуги водопостачання та водовідведення необхідно до 20 числа щомісячно!

Споживачі, які перебувають в скрутному фінансовому становищі, мають право на реструктуризацію заборгованості терміном до 6 місяців. Реструктуризація боргу зупиняє нарахування пені, а споживач може погасити всю заборгованість частинами упродовж пів року.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев