Безпечне збільшення грудей: які слід обирати імпланти

news

Пластична хірургія, спрямована на збільшення об’єму грудей, вважається одним з найбезпечніших і найлегших типів хірургічних втручань. Існує широкий вибір імплантів для грудей, які відрізняються не тільки формою та профілем, але й наповнювачем. Для того, щоб визначитись, яка форма буде підходити краще, пацієнт записується на попередню консультацію з пластичним хірургом. Зазвичай операція зі збільшення грудей імплантами може бути успішно проведена з використанням різних видів протезів, з якими хірург має досвід роботи та знає їхні особливості. Проте поліуретанові імпланти вважаються одними з інноваційних та безпечних, що підтверджується навіть за версією Американського управління з контролю за продуктами та ліками (FDA). Та перед тим, як дати дозвіл на оперативне втручання, потрібно впевнитись в безпеці процесу.

Чому пластика грудей імплантами вважається безпечним методом корекції бюста?

Ця процедура, відома як аугментаційна мамопластика, зазвичай характеризується низькою ймовірністю ускладнень. А особливістю є те, що операція проводиться практично насухо, без крові, що забезпечує пацієнтам легке відновлення без необхідності в додатковому дренажі.

Кваліфіковані хірурги обов’язково застосовують індивідуальний підхід до кожної пацієнтки. Та перед тим як порадити, які краще вставити імпланти в груди, лікар враховує декілька факторів:

  • фізіологію пацієнтки;
  • операція є первинною чи повторною;
  • наявність птозу (провисання грудей), мастопексії (асиметричність молочних залоз).

Птоз зазвичай розвивається з часом після кормління грудьми, різкої зміни ваги, або втручання шкірою еластичності, тому саме з цим діагнозом частіш за все жінки звертаються за операцією. Корекція також передбачає роботу з ареолами або сосками, тому за один сеанс пацієнт отримує повністю очікуваний результат.

Лікарі уважно відстежують стан пацієнтів під час періоду відновлення. При дотриманні усіх рекомендацій медичних фахівців, процес реабілітації займає близько 4 тижнів, після чого пацієнти можуть повертатися до звичайного життя без обмежень.

Як зробити груди без шкоди для здоров’я?

При імплантації грудей пацієнти можуть стикатися з проблемою капсулярної контрактури, яка є реакцією організму на введене чужорідне тіло. Капсулярна контрактура полягає у формуванні щільної фіброзної оболонки навколо імпланта, що може спричиняти дискомфорт або навіть біль. Особливо у випадках, коли капсула стає надто щільною, це може змінити форму імпланта і вимагати його видалення або заміни.

\

Одним із способів максимально мінімізувати ризик розвитку капсулярної контрактури є використання поліуретанових імплантів. Ці протези мають особливу оболонку, яка зменшує ризик формування щільної капсули. Аугментаційна мамопластика за допомогою поліуретанових імплантів відома тим, що:

  • протези наповнені когезивним силіконовим гелем;
  • імпланти мають поверхню з медичної поліуретанової піни;
  • цей спосіб максимально знижує ризик розвитку капсулярної контрактури.

Використання поліуретанових імплантів значно змінило статистику розвитку капсулярного фіброзу. Згідно з дослідженнями, ризик розвитку ускладнення з такими імплантами до 30% менше, ніж при використанні протезів з гладкою поверхнею. Також вони ефективні при двоступеневій реконструкції, знижуючи ризики навіть після променевої терапії.

Де можна вставити імпланти в груди з поліуретану?

На світовому ринку існують лише два виробники, що спеціалізуються на виготовленні імплантів з поліуретановою оболонкою: Polytech з Німеччини та Silimed з Бразилії. Клініка Fido працює з продукцією обох цих брендів та має багаторічний досвід проведення операцій на грудях. Вартість грудних імплантів цього типу базується на високій якості та інноваційних технологіях, тому це продукти преміум категорії. Головні переваги таких протезів полягають у надійності, безпеці та тривалому терміні служби, включаючи довічну гарантію від Polytech на випадок розриву або розвитку капсулярної контрактури.

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев