Володимир Смолярчук: «Автомобіль, після покриття рідким склом, виглядатиме ще краще, ніж новий»*

news

Без сумніву, кожний власник автомобіля хоче, щоб його улюблена «ластівка» виглядала шикарно. Тепер для цього не потрібно використовувати різноманітні поліролі на основі воску, достатньо звернутися до спеціалістів, які покриють кузов транспортного засобу рідким склом і власник не впізнаєте своє авто. Неможливо навіть уявити, наскільки глибоким, насиченим та яскравим може бути його колір!

 

До:

Після:

 

Більше п’яти років тому, на ринку послуг з обслуговування автотранспорту з’явилася унікальна новинка – рідке скло, яке створили японські винахідники. Результат після його застосування просто приголомшливий: кузов автомобіля сяє, колір стає яскравішим та більш насиченим, перламутр виблискує на сонці ще виразніше, створюється дзеркальний ефект… Більше  того, рідке скло унеможливлює появу дрібних подряпин, вигорання кольору в літню пору, оберігає від корозії та володіє водовідштовхувальними властивостями. Автомобіль, захищений рідким склом, легше мити.

 

Першими на Волині та одним з перших в Україні покривати автомобілі рідким склом почали спеціалісти станції техобслуговування «NANOPOL». У них багаторічний досвід у цій справі поєднується з інноваційними методами і результат просто вражає. Саме тому ми вирішили на власні очі побачити, чи здатні буквально осліпити своєю красою автомобілі покриті рідким склом, та детальніше розпитати про саму процедуру директора «NANOPOL» Володимира Смолярчука.

“Ось, можете побачити різницю, – вказує на авто, над яким щойно закінчили трудитися майстри-механіки. — Воно вже пройшло повну процедуру нанесення рідкого скла й чекає на свого власника”.

Кузов автомобіля марки «TESLA» ідеальний: ні подряпин, ні пошкоджень… Колір просто вражає… А віддзеркалення яке! Здається, можна підправити не лише зачіску, а, напевно, й макіяж зробити. Вражає й те, як перламутрові краплинки виблискують на сонці й переливаються різними барвами. Ця автівка приїхала на покриття аж із Києва, оскільки про якість робіт Володимира та його відношення до власної роботи відомо далеко за межами Луцька та Волинської області. Нам став відомим один цікавий факт: навіть у телефонну книгу цього луцького фахівця записують як «Вовка поліровка» й діляться його номером із знайомими та друзями, які теж мають бажання покращити зовнішній вигляд свого транспортного засобу.

“Процедура нанесення рідкого скла досить доступна в фінансовому плані (ціна залежить від розміру транспортного засобу) й користується не абиякою популярністю серед власників чотириколісних, – продовжує розповідь Володимир Смолярчук. – Спочатку ми очищаємо поверхню, далі проводимо  високоякісне полірування професійними матеріалами (це триває 2-3 дні) і вже після того наносимо дзеркальне покриття. Загалом процес нанесення рідкого скла займає 5-7 (рідше – до 10) днів”.

Директор показує речовини, за допомогою яких кожен автомобіль, незалежно від марки, року випуску, кольору, габаритів сяятиме так, немов він щойно з салону, а можливо, й ще краще.

“Ми використовуємо покриття японського виробництва, яке слугує захистом автомобіля до 3-х років (з гарантійним обслуговуванням 18 місяців) та до 5-ти років (з гарантійним обслуговуванням 24 місяці). Після закінченню терміну гарантійного обслуговування, скло залишається в структурі лако-фарбового покриття, а твердий верхній шар з часом перетворюється в захисну плівку, яка протягом тривалого періоду зберігатиме насиченість кольору й запобігатиме утворенню подряпин”, — каже він.

Скільки автомобілів вдалося оновити за допомогою рідкого скла за більш ніж п’ять років використання цієї технології, Володимир Смолярчук уже точно й не підрахує. Каже, більше 200. Від найстаріших марок й до нових моделей, які на процедуру пригнані прямісінько з автосалону.

«NANOPOL» часто обирають власники авто, аби їх транспорт не лише справно працював, а й неперевершено виглядав. Усі працівники СТО добросовісно виконують свою роботу й щодня удосконалюють професійну майстерність. Вони навіть вивели своєрідну формулу успіху: якісні матеріали + якісна робота = задоволення клієнта. Їх кредо: «Задоволений клієнт приводить трьох, не задоволений – не рекомендує десятьом».

 

У нас шукають: рідке скло луцьк, рідке скло для авто луцьк, покриття рідким склом луцьк, фарбування авто Луцьк

 

0 Комментариев