Асоціація міст України надіслала звернення ХVІ Українського муніципального форуму керівникам держави

news

Учасники Дня Діалогу, який днями відбувся в рамках ХVІ Українського муніципального форуму в Одесі, схвалили Звернення  до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад.

Про це інформує Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Асоціація міст України направила звернення, прийняте учасниками ХVІ Українського муніципального форуму, керівникам держави:  голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, президенту України Володимиру Зеленському, прем’єр-міністру України Денису Шмигалю.

У звернення включено найбільш пріоритетні проблемні питання громад.  Повний перелік представлено у виданні “Проблемні питання в основних сферах діяльності органів місцевого самоврядування”, яке було поширене серед учасників  Форуму у робочих матеріалах Дня Діалогу.

Готуючись до Форуму, Асоціація міст України провела опитування громад-членів та зібрала проблемні питання діяльності місцевого самоврядування. Перелік проблемних питань до Дня Діалогу та пропозиції щодо їх розв’язання АМУ надіслала главі уряду з проханням надати доручення центральним органам виконавчої влади підготувати відповіді на питання. Загалом  було зібрано 196 питань у дев’яти сферах. Прем’єр-міністр України Шмигаль доручив керівникам Центральних органів виконавчої влади опрацювати проблемні питання діяльності місцевого самоврядування.

Нагадаємо, ХVІ Український муніципальний форум проходив 27-29 липня в Одесі, в його рамках відбулося три тематичні дні: День місцевої демократії, День енергоефективності, День Діалогу.

0 Комментариев