Арештували банківські картки через те, що нотаріус зробив виконавчий напис по сплаченому кредиту

news

Як боротися з таким свавіллям? 

Як розблокувати картки на які неправомірно накладено арешт? Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”. 

Запитання клієнта: 

У мене арештували зарплатну і кредитну картки в банку. Причому арештували як сказали в банку на підставі якогось виконавчого напису нотаріуса, який видано в Києві. І приватний виконавець київський відкрив справу. Борг намалювали 50 тис. грн. Я живу в Луцькому районі. Я знаю що по цьому кредиту був суд в Луцькому суді чотири роки тому і тоді з мене стягнули 18 тис. грн. Чи мали право арештовувати мої картки на підставі документу виданого нотаріусом в Києві?

Читайте також: Розподіл майна: чи може чоловік відсудити половину автомобіля придбаного у шлюбі, але за кошти дружини 

Відповідь юриста:

В 99% випадків нотаріуси видавали виконавчі написи про стягнення грошових коштів незаконно. У банків і колекторських контор є «кишенькові» нотаріуси і «кишенькові» виконавці які напишуть і зроблять будь-що.

З того що ви описали, вже можна сказати що дії нотаріуса та виконавця абсолютно незаконні (було рішення суду в цій справі, сума боргу вказана більша ніж у рішенні суду, виконавець відкрив провадження не за вашим місцем реєстрації). Якщо ви не будете оскаржувати виконавчий напис нотаріуса – борг стягнуть з вашої зарплати. Я б радив подати позов до суду про скасування виконавчого напису. Ваша справа має хорошу перспективу щодо виграшу.

Читайте також: Чи можливо стягнути аліменти за попередні роки? 

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

0 Комментариев