9 вересня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

9 вересня в світі відзначаються Міжнародний день краси, День прекрасного дивака, День дизайнера-графіка, Міжнародний день судоку, День тестувальника, День обізнаності про фетальний алкогольномий синдром.

В Україні – День тестувальника, День дизайнера-графіка, в США – День “Поділіться своєю турботою”, День Віденського шніцеля, День прийняття Каліфорнії в Союз, День стейка з чорним перцем, День шкільних фотографій, День плюшевого ведмедика, День “Я люблю їжу”, в Австралії – День “Ти в порядку?”, в Японії – свято хризантем “Кіку-но секку”, в Молдові – День працівників державної безпеки, в Коста-Ріці – День дітей, в Таджикистані – День Незалежності, в Словаччині – День пам’яті жертв Голокосту і злочинів на расовому грунті, в Швейцарії – Женевський патріотичний пост, в Афганістані – День мучеників, в Туреччині – День звільнення Ізміру, в Ізраїлі – Пост Гедалії, в Британії – День екстрених служб, в Таїланді – День заповідників, в Бразилії – День адміністраторів, День менеджерів, в Індії, Непалі – свято “Тіж”.

Святкові та вихідні дні у вересні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо першого осіннього місяця?

Православна церква 9 вересня вшановує пам’ять преподобних Пімена Великого і Пімена Палестинського. У народі день назвали “Два Пімена”, “Горобинник”. У цей день славили горобину. Її вважали символом родючості, благополуччя і процвітання. Крім того, горобина шанувалася як найпотужніший оберіг від нечистої сили і злих чар. Тому ці дерева часто висаджувалися біля воріт дворових ділянок і навіть біля ганку самого будинку.

Календар стрижки волосся: вересень 2021

Що стосується Пімена Палестинського, то він народився у VI столітті і жив у пустелі, намагаючись проводити весь вільний час в молитвах і думах про Бога. Саме він одного разу розповів ченцю Агафону про свій гріх, який його мучив, і за який Пімен чекав розплати. Коли Пімен був пастухом, то побачив, що одного разу повз його стадо проходить людина. Пси Пімена кинулися на неї, і розірвали. Пімен не наважився підійти і врятувати людину, за що Бог сказав йому, що він помре точно такою ж смертю. Згодом сталося саме так.

Церковний календар: вересень 2021

Традиції та прикмети на 9 вересня
9 вересня збирали горобину, використовували її як бактерицидний, антицинговий, сечогінний засіб. 9 вересня підвішували грона горобини над дахами будинків.
Гроза 9 вересня вказує на те. що осінь буде теплою
Якщо хмари з’являються на небі грудками, то дощі будуть короткочасними
Якщо вродило багато горобини, то осінь буде мокрою, а зима холодною
Якщо багато жолудів на дубі, то взимку буде дуже морозно
На Пімена дівчата робили особливі горобинові намиста, нанизуючи ягоди на червоні нитки. Це був своєрідний оберіг, який ще пришвидшував весілля чи народження дітей.

Магнітні бурі у вересні 2021: коли очікувати та як пережити?

Що не можна робити сьогодні:
Не можна лаятися та кричати на інших, а також зациклюватись на негативних думках
Не можна працювати у городі та займатись важкою фізичною роботою
Не можна ходити босим вранці по росі
Не можна зривати ягоди та фрукти з чужих городів
Не можна вживати алкогольні напої.
Не можна нічого підіймати на перехресті.
У цей день не варто давати гроші в борг, інакше вам їх не повернуть.
День не підходить для весілля і сватання.
Заборонено ламати гілки горобини – можна тільки підіймати з землі.

Місячний посівний календар садівника-городника: вересень


9 вересня іменини відзначають власники таких імен: Степан, Олександр, Іван, Дмитро, Володимир, Михайло, Пігмен та Анфіса. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники у вересні: хто та коли відзначає День ангела цього першого осіннього місяця?

0 Комментариев