9 грудня – день святої Анни: вітання до свята зимовим іменинницям

news

У зв’язку з переходом ПЦУ та УГКЦ на новоюліанський календар зачаття праведною Анною Пресвятою відтепер святкуємо 9 грудня (раніше 22 грудня). Українці здавна шанували Святу Праведну Анну як покровительку сімейного життя і родовитості. 

У народному календарі цей день ще має назву – Анна Темна чи Зимова Анна.

Пресвяту Анну здавна вважали покровителькою дівчат, жінок, матерів і вагітних. Тому більшість заборон стосуються саме їх. Наприклад, тим, хто чекає на дитину, цього дня заборонено розпалювати вогонь, займатися хатньою роботою, стригти нігті та волосся, шити, в’язати і вишивати, спілкуватися з понівеченими чи хворими людьми.

Всім іншим забороняється лаятися, ображатися, важко працювати. Якщо порушити заборону, можна накликати на себе біду, яка буде тривати кілька місяців.

9 грудня Анни святкують День ангела, або іменини. У цей день Аннам бажано помолитися своїй небесній покровительниці – праведній Анні.

У подарунок на День ангела Анні дуже корисно дарувати іменну ікону праведної Анни. Подарунок повинен бути корисний, що не суперечитиме правилам Різдвяного посту.

День ангела у Анни: красиві вітальні листівки

***

Аню, сьогодні день твого ангела. Я тебе вітаю і хочу побажати, щоб твій невидимий захисник оберігав тебе від різних бід і напастей, щоб направляв тебе на вірний шлях, не давав тобі сумувати та впадати в депресію, щоб відганяв від тебе дурні і не потрібні думки, які дуже псують тобі настрій. Я хочу тобі побажати, щоб ти частіше посміхалася, адже, коли ти посміхаєшся, твій Ангел світиться від щастя і це світло відбивається у тебе в очах. Нехай твій Ангел зберігає тебе! Будь щаслива!

***

Вітаю тебе, Ганнусю, з днем Ангела і бажаю, щоб за допомогою його молитов влаштувалися всі твої справи, і ти знайшла б спокій і тут, і в майбутньому житті. Нехай сам Господь Бог береже тебе на многії і благії літа. Ще раз зі святом!

***

Я Тебе вітаю, мила Анна,

Бо ангел твій святкує іменини,

Від рідних я бажаю радості й тепла,

щоб доля ніжно цілувала щогодини,

Щаслива будь у колі друзів та родини!

А ще бажаю я тобі любові і добра!

На многії і благії твої літа!

***

Ангел твій зиму приносить,

І для тебе в небі просить:

Долю добру, незрадливу,

Ще й достатку цілу ниву,

У сім’ї любов та шану.

Із днем ангела, Анно!

 

***

Вітаю з Днем Анни і в це світле свято від душі хочу побажати миру, радості, достатку і здоров’я, благополуччя, любові, гармонії і щастя. Нехай в житті завжди буде місце для доброї справи і справжнього дива!

День ангела у Анни та Ганни: красиві вітальні листівки до свята

***

Анно, в цей день ти відзначаєш не свій день народження, а день народження свого ангела. Я хочу привітати його з цією датою. Я не знаю, скільки йому століть, але саме сьогодні він найкрасивіший і найпернатіший. Ну, а тобі, я хочу побажати, щоб ви ніколи не розлучалися, щоб твій ангел завжди перебував у тебе за спиною, оберігаючи від усіх бід і напастей. Я бажаю тобі доброго і вірного помічника, який вкриє тебе від будь-якої негоди своїм крилом!

***

Я Тебе вітаю, мила Анна,
Бо Ангел Твій святкує іменини,
Від рідних я бажаю радості й тепла,
щоб доля ніжно цілувала щогодини,
Щаслива будь у колі друзів та родини!
А ще бажаю я Тобі любові і добра!
На многії і благії Твої літа!

***

Вітаю тебе, Ганнусю, з днем Ангела і бажаю, щоб за допомогою його молитов влаштувалися всі твої справи, і ти знайшла б спокій і тут, і в майбутньому житті. Нехай сам Господь Бог береже тебе на многії і благії літа. Ще раз зі святом!

***

З Днем Анни! Нехай світле ім’я матері Пресвятої Богородиці стане твоїм захистом і життєвим оберегом. Хай береже тебе, дарує надію, чистоту помислів, силу щирої віри, мир і душевний спокій.

***

Анютко, пташко, від душі,
Привітання шлю Тобі!
Щоб мрії збулися усі,
сіяли очі щоб Твої,
Хай Ангел щастя принесе,
Та зло від Тебе відверне!

 

***

Дорога Аню, бажаю, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі у всіх твоїх справах – домашніх і робочих, щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб тобі завжди супроводжувалась удача, процвітання і успіх.

Жінкам, які прагнуть завагітніти, варто сьогодні звернутися у молитві до святої Анни

З Днем ангела, Анни!

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев