82-річна російська черниця намагалася ввезти до України контрабанду

news

На Житомирщині, в пункті пропуску «Овруч», виявили релігійні стародруки, які 82-річна громадянка Росії перевозила в особистих речах не задекларувавши на українському кордоні. Про це повідомляє портал «Onews».

Так, працівники митного поста «Овруч» Київської митниці Держмитслужби вилучили книги «О дъвствъ святого отца нашего Іоанна Златоустаго архіепископа Константинопольскаго» 1892 року видання, «Добротолюбіе в русском переводе» 1895 року видання, «Житія святыхъ. Изложенные по руководству четьихъ-миней Св. Димитрія Ростовского» 1903 року видання, «Пути провидънія. Повъсть изъ временъ Константина Великаго» 1905 року.

«Незаконно переміщувала їх 82-річна жінка-черниця, яка подорожувала автомобілем «Infiniti JX 35», за кермом якого був молодий чоловік, який, схоже, також є церковним служителем. Обоє вони є громадянами РФ і прямували до України», — додають у Держмитслужбі.

Зазначається, що в результаті перевірки духовні стародруки виявили в багажнику авто серед особистих речей, що належали громадянці. Книги не були заявлені митникам жодним чином — ні усно, ні в декларації, хоча це передбачено митним законодавством.

«Складено протокол про порушення митних правил за ст.472 Митного кодексу України. Подальша експертиза встановить чи належить вилучена література до культурних цінностей», — повідомили у пресслужбі.

 

Джерело

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев