8 травня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

8 травня 2021 року у світі відзначаються перший День пам’яті і примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, День народження напою «Кока-Кола», Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Всесвітній день осла, Ніч приречення і могутності, Всесвітній день танцю живота, Всесвітній день боротьби проти раку яєчників, День Білого Лотоса, Всесвітній день мігруючих птахів, Всесвітній день справедливої торгівлі, Всесвітній день тонізуючого вина «Бакфаст».

День матері: коли відзначаємо у 2021 році день найріднішої людини?

В Україні – День пам’яті та примирення, у Норвегії – День ветеранів, Ніч жінок, у Південній Кореї – День батьків, у США – День Трумена, День поїзда, День готовності тварин до стихійних лих, День стрільби з лука, День «Дайте комусь кекс», День індіанців, День «Пізній сніданок на обід», День няні, День матері-океану, День собачої мами, День кокосового кремового пирога, День «Випий Колу», День без шкарпеток, День прагнення до усунення голоду, у Бельгії – День ірису, в Нідерландах – День велосипедиста, у Монголії – День посадки дерев, у Нідерландах – День мельника, в Туркменістані – День вшанування національних героїв, у Британії – Вікенд млинів, День флори, у Вірменії – День «Еркрапа», у Мексиці – День Мігеля Ідальго.

Церковний календар: травень 2021

Православна церква 8 травня вшановує пам’ять Святого Марка. Це свято називають по-різному: Марк-ключник, Марков день, Бабин свято, Пташине голодування. Святого Марка вважали володарем весняних дощів. За повір’ям, якщо у травні дощ буде йти хоча б три дні – слід чекати хорошого врожаю.

Господині 8 травня настоєм з кропиви мили підлоги і лавки. З давніх-давен ця рослина застосовувалася як засіб проти зла, нещастя і ворогів. Вірили, що його гострі колючки здатні впоратися практично з будь-якоюнегативною енергетикою.

Щоб у домі не було нежданих гостей, над вхідними дверима вішали букет з кропиви. Такий букетик ще визволив будь-якої людини, який переступає поріг будинку, від поганих думок і налаштовував на позитив.

Календар стрижки волосся: травень 2021

Народні прикмети й традиції
Кує зозуля – морозів не буде.
Ясний і сонячний день – до спекотного літа.
Веселка високо в небі – чекай ясної погоди.

Місячний посівний календар для городника: травень 2021

Що не можна робити
Заборонено лаяти дітей і залишати їх одних в скривдженому стані.
Не рекомендується в цей день скупитися і економити без особливої потреби.
Не можна переїдати в цю суботу, особливо це стосується жирної їжі.

Магнітні бурі у травні 2021: календар небезпечних дат для метеозалежних

Іменини у Марка, Сильвестра, Сергія та Василя. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

Календар іменин: кого вітати з днем ангела у травні 2021

0 Комментариев