7 вересня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

7 вересня у світі відзначаються Міжнародний день чистого повітря, День пам’яті Google, Всесвітній день знищення військової іграшки, Всесвітній день обізнаності про міодистрофії Дюшенна.

В Україні – День військової розвідки, День кіберспорту, у США – День штату Нью-Гемпшир, День “Купіть книгу”, День “Відчуйте любов”, День вдячних пацієнтів, День жолудевої гарбуза, День бабусі Мозес, День сумчастого вовка, День “Ні снігу, ні дощу”, День надлюдини, День іншого погляду, День салямі, День любителя пива, в Ізраїлі – Єврейський Новий рік “Рош ха-Шана”, в Австралії – День вимираючих видів тварин, в Італії – Свято ліхтариків, Фестиваль ліричної пісні “Пьедигротта”, на Фіджі – День Конституції, у Вірменії – День інженерних військ, у Бразилії – День незалежності, у Мозамбіку – День перемоги, в Непалі – День державних службовців.

Святкові та вихідні дні у вересні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо першого осіннього місяця?

Православна церква 7 вересня вшановує пам’ять апостола від 70-ти Тита, єпископа Критського. Інші назви свята: “Тит”, ” Тит Грибник”, “Тит і Варфоломій”, “Гриборост”, “Замолотки”.

Святий Тит – один з 70 апостолів, який також відомий як учень Святого Павла, який народився на острові Крит. Батьки Тита були язичниками і будь-яку іншу віру категорично заперечували. Тому невідомо, яким чином сам Тит прийшов до рішення проповідувати християнство. Згідно з деякими відомостями, в 49 році він став супроводжувати апостолів Варнаву і Павла на Єрусалимський собор. Разом з Павлом Тит згодом подорожував по Греції і виконував доручення свого наставника.

Павло незабаром призначив Тита єпископом на острові Крит, а ще одного учня, Тимофія – в Ефесі. Переказ свідчить про те, що Тит залишався в статусі єпископа до самої своєї смерті, він прожив 107 років. Перед смертю встиг відвідати апостола Павла, який в той час перебував у Римі, перебуваючи в ув’язненні.

Церковний календар: вересень 2021

Ще одного святого вшановують у церкві 7 вересня – це Варфоломій. Відомо, що Варфоломій проповідував у Вірменії. Зокрема, на території Баку його схопили і піддали численним мукам.

Традиції та звичаї
У народі цей день вважається дуже вдалим для збору грибів, тому багато людей з ранку відправляються в ліс, збирають і заготовляють гриби на зиму.

А ось дітей в ліс краще не брати, щоб з ними не сталося лиха.

7 вересня прийнято готувати лікувальну воду. Для цього щось срібне кладуть в посудину з водою, а потім цією водою вмиваються і п’ють для зцілення від багатьох недуг.

Існує народне повір’я, згідно з яким людина, народжена на Варфоломія, в зрілому віці знайде величезне щастя.

Під час дощу забороняється проводити всілякі магічні і лікувальні ритуали, так як дощова вода їх змиє. А ось вмитися водою, в якій лежав якийсь предмет зі срібла, навпаки добре – на весь рік ви знайдете красу, здоров’я і бадьорість духу.

Магнітні бурі у вересні 2021: коли очікувати та як пережити?

Народні прикмети та повіря на 7 вересня:
Якщо після обіду почався дощ, то він піде цілу добу.
Почули, що стовбури дерев клацають і тріщать, значить, буде стояти суха погода.
Ворони каркають частіше звичайного хрипкими голосами – скоро почнеться дощ.
Якщо ручка ковша сузір’я Великої Ведмедиці спрямована вгору, і при цьому зірки яскраво сяють, значить, настануть заморозки.
У лісі з’явилося багато грибів – прийде затяжна морозна зима.
Помітили, що перелітні птахи сідають на землю – буде ясно; на даху додому – непогоже.
По тому, як лягає на землю опадає листя, можна зрозуміти, якою буде погода в найближчі дні і вся зима: «обличчям» вгору – прохолодною; вниз – теплою.

Місячний посівний календар садівника-городника: вересень

Що не можна робити сьогодні:
Не можна ходити у ліс з маленькими дітьми;
Не можна лаятись і сваритись;
Не можна давати у борг;
Не можна вживати жирну і шкідливу їжу;
Не можна піддаватись поганим звичкам;
Не можна зберігати старі та поламані речі.
Не слід також починати будівництво будинку – він довго не простоїть.

Календар стрижки волосся: вересень 2021

Іменини сьогодні у Варфоломія, Тита, Володимира та Івана. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники у вересні: хто та коли відзначає День ангела цього першого осіннього місяця?

0 Комментариев