6 тисяч гривень: хто з українців та як може отримати новий вид допомоги?

news

В Україні з’явився новий вид фінансової допомоги. Розробниками є  Міністерство у справах ветеранів України та Червоний Хрест.

Отримати допомогу від держави та Червоного Хреста у розмірі 16 тисяч гривень зможуть ветерани, які отримали інвалідність першої-другої групи внаслідок війни. А надходитимуть кошти протягом чотирьох місяців рівними частинами.

Важливо! Цей вид допомоги зможуть отримати ті громадяни, про чию інвалідність є інформація в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Протягом чотирьох місяців відповідні громадяни отримуватимуть 4 тисячі гривень. Подавати заявки на отримання допомоги можна онлайн, але поки що проєкт у стадії технічного доопрацювання і всі подробиці про терміни та місце подання заявки повідомлять трохи згодом.

Інші допомоги українці можуть отримати, якщо відправлять заявку через платформу “єДопомога”. Міжнародні організації надають перевагу вразливим категоріям населення: пенсіонерам, людям похилого віку, багатодітним родинам тощо.

0 Комментариев