34 дні в реанімації: у сусідній з Волинню областю виходили найменшого пацієнта в історії медичного закладу

news

Із Львівського обласного перинатального центру виписали додому хлопчика, який народився на 24 тижні і важив 560 грам.

Це найменший пацієнт із найменшою вагою за історію медичного закладу.  Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Львівського перинатального центру.

В дитячій реанімації малюк провів 34 дні та з масою тіла 1200 г був переведений на 2-й етап виходжування передчасно народжених дітей. Щоденні процедури, консультації суміжних спеціалістів, налагодження грудного вигодовування сприяли позитивній динаміці розвитку

– зазначили у лікарні.

На 91 добу після народження хлопчика із вагою 2150 г виписали додому.

В дитячій реанімації малюк провів 34 дні та з масою тіла 1200 г був переведений на 2-й етап виходжування передчасно народжених дітей.
Щоденні процедури, консультації суміжних спеціалістів, налагодження грудного вигодовування сприяли позитивній динаміці розвитку.

Завдяки титанічній роботі фахівців неонатологічних відділень та проведенню комплексних медичних послуг в межах однієї установи малюк шанс на здорове майбутнє.

Медики зазначають, що дуже важливу роль відіграла активна участь мами, яка довіряла лікарям та була впевнена в успіху. Вона постійно спілкувалася з синочком, розповідала казки та співала колискові.

 

0 Комментариев