31 грудня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

До Нового року залишилось 1 день.

31 грудня в світі відзначаються Переддень Нового року, День прийняття рішення, День стежок, посипаних конфетті і блискітками, День медитації про світ на планеті, День загальної години світу, День без перерв.

У США – День шампанського, Перша ніч, в Японії – Прощальне кип’ятіння чайника в році “Дзеуягама”, в Азербайджані – День солідарності азербайджанців усього світу, в Киргизстані – День працівників митної служби, в Швейцарії – День відновлення республіки, в Шотландії – Хогманай.

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Православна церква 31 Грудня вшановує пам’ять святителя Модеста. Інші назви свята: “Модест”, “Скотохранитель”, “Покров худоби”. День цей відзначався чоловічими братчинами з не дуже міцними напоями, присвяченими святому Модесту – захиснику тварин.

Церковний календар на грудень: які свята чекають нас останнього місяця 2021 року

Святитель Модест прославився, як настоятель феодосіївської обителі, а потім став архієпископом в Єрусалимі. За часів його здравствування юдеї об’єдналися з персами і зруйнували безліч монастирів і храмів в Єрусалимі, в тому числі і Гроб Господній. Патріарха Захарія відправили в полон разом з віруючими. Саме тоді Модеста призначили архієпископом, а він відновив всі святі місця в місті.

Місячний календар стрижок та фарбування волосся: січень 2022

Святий Модест вважався покровителем домашньої худоби, тому люди здавна молилися йому аро захист своїх тварин. Святковий стіл потрібно накривати, уникаючи страв з омарами або раками, щоб людина не рухалася назад.

Перед зустріччю Нового року обов’язково потрібно сходити в душ і надіти чистий одяг. Народні повір’я говорять про те, що кожна сім’я повинна залишити в затишному місці тарілку з їжею для домовика, тоді він буде охороняти мешканців і допомагати їм у справах.

Магнітні бурі у грудні 2021: коли метеозалежних чекають зміни самопочуття?

Чого не можна робити:

У новорічну ніч не можна свариться, проводити цей день в старому і брудному одязі, а також в неприбраному будинку. Ялинові гілки, гірлянди і свічки захистять від нечистої сили і принесуть в наступний рік тільки найкраще.

Наші предки вважали, що 31 грудня нечисть розгулює по світу, тому не можна було залишати без нагляду гострі предмети, інакше біси “поріжуть” щастя і благополуччя на шматочки. Також потрібно накривати судини з водою чимось. Якщо не послухатися, то злі духи можуть проникнути в воду, а людина, яка випила її, захворіє.

Напередодні Нового року забороняєсять стригтися, зашивати одяг, працювати, лагодити що-небудь в будинку. Пам’ятайте про те, що лаятися і пліткувати теж не можна.

Місячний посівний календар на 2022 рік: що та коли робити садоводам та городникам

Народні прикмети:

  • який Модест – такий і червень;
  • сніг при ходьбі не хрумтить – скоро настане потепління;
  • сильні морози – найближчим часом не буде хуртовини;
  • поля снігом не вкрилися – рік буде неврожайним

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

Іменини у Зої, Марка, Вікторіана, Михайла і Симеона. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

День ангела в січні 2022: кого та коли привітати з іменинами?

 

0 Комментариев