30 липня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

30 липня у світі відзначаються Міжнародний день дружби, День “Поділіться обнімашками”, День системного адміністратора, Всесвітній день вишивання, Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, Всесвітній день сноркелінга.

В Україні – День системного адміністратора, в США – День чізкейку, День кострубатості, Фестиваль повітряних куль, День розмови в ліфті, День підтримки громадської освіти, День книги в м’якій обкладинці, День тестя і свера, День інформаторів, в Таджикистані – День працівників пожежної охорони, на Кубі – День мучеників революції, в Марокко – День трону, в Малайзії – День народження султана Паханга, в Австралії – шкільний день дерева, на Бермудах – День Сомерса.

Святкові та вихідні дні у серпні 2021: скільки українці відпочиватимуть в крайній місяць літа та що святкуватимуть?

Православна церква 30 липня вшановує пам’ять двох святих – Маргарити Антіохійської (вона ж – православна свята Марина) і Лазаря Галісійської. Інші назви свята: «Марина з Лазарем», «Вогняна Марія», «Зорі з лазорями», «Марина Лазурова». В народному уявленні свята Марина асоціювалася з великою водою або великим дощем, а преподобний Лазар – з блакитними відблисками блискавок.

Церковний календар: липень 2021

Що сьогодні не можна робити
У предків було повір’я, що в цей день на небі з’являються зірниці, при цьому немає ні дощу, ні грому. Вважалося, що на них не можна дивитися – можна осліпнути, а на свій будинок накликати пожежі.
Традиційно, на православних свято забороняється займатися важкою працею. Наприклад, прибирати або робити ремонт.

Місячний календар садівника-городника: серпень 2021

Основна заборона стосується відносин з дітьми. Вважається, що 30 липня категорично забороняється лаяти або навіть підвищувати голос на дітей. По–перше, такі методи можуть зашкодити психічному здоров’ю дитини, а по–друге, це може образити Святу Марину, яка всіляко оберігає кожну дитину.

Календар стрижок волосся: липень 2021

Прикмети на 30 липня:
Здавна існують погодні прикмети на цей день:
гроза – осінь буде дощовою, а зима з заметілями;
в обід парить, а до вечора холоднішає – наступний день буде сонячним;
спалахи блискавиць – урожай горіхів буде хорошим;
дощ і на небі білі хмари – до зміни погоди.l

Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?

Іменини у Маргарити, Марини, Лазаря, Леоніда і Вероніки. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

0 Комментариев