3 жовтня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

3 жовтня у світі відзначаються Всесвітній день тверезості, Всесвітній день грибника, День пошуку каштанів, День заміни лампочки, Міжнародний день скромного сміху, Всесвітній день смузі, День обізнаності про віруси, Всесвітня неділя причастя, Міжнародний день повсті, Міжнародний день африканської діаспори.

В Україні – День працівників освіти (День вчителя), День територіальної оборони, в США – День бойфренда, День технарів, День приголомшливих диких жінок, День метелика і Колібрі, у Фінляндії – свято Балтійського оселедця, в Британії – День бабусь і дідусів, в Італії – Фестиваль винограду, в Люксембурзі – День батька, в Німеччині – Свято врожаю, День німецької єдності, в ПАР – День бабусь і дідусів, в Південній Кореї – День заснування держави, в Італії – День пам’яті жертв імміграції.

Святкові та вихідні дні у жовтні 2021: українці відпочиватимуть аж 11 днів

Церква 3 жовтня вшановує пам’ять святого Євстафія Римського – мученика, який раніше був воєначальником при імператорі Тітові і імператорі Трояні. Після того, як під час полювання він побачив образ Ісуса на хресті між рогами оленя, то вирішив прийняти християнство. Після цього хрестилися два сини Євстафія і дружина.

Доля випробовувала Євстафія – його худоба вимерла, слуги загинули, а коли до влади прийшов імператор Адріан, то в країні стало процвітати язичництво. Оскільки Євстафій відмовився приносити жертву богам, за це він був замучений і убитий.

Церковний календар: жовтень 2021

Народні прикмети і традиції
Вітер північний – скоро настануть холоди, а якщо вітер дме з південної сторони, то попереду буде багато теплих днів. Західний вітер віщує мокру погоду і опади, а північно-східний – сильні зливи.
Павутина літає і туман стоїть – осінь буде теплою, а зима настане нескоро.
Багато шишок на нижніх гілках – чекай ранніх морозів. Якщо шишок більше вгорі, то, згідно з прикметами, холодним буде кінець зими.
Якщо людина народилася 3 жовтня, то її талісманом є нефрит.
Місячний посівний календар садівника-городника: жовтень 2021

Що не можна робити сьогодні
Сьогодні не можна струшувати воду з вимитих рук.
Не варто робити подарунки у цей день.
Заборонено збирати за загальним столом 13 осіб одночасно.
Сьогодні не можна йти в ліс, бо можна легко заблукати.
Магнітні бурі в жовтні 2021: метеозалежним на замітку

У неділю, 3 жовтня, іменини відзначають Михайло, Теодор, Євстратій, Олег, Мислислав, Ґерард, Тереза. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

Імениники у жовтні: хто та коли відзначає День ангела цього осіннього місяця?

 

Календар стрижки волосся: жовтень 2021

0 Комментариев