28 жовтня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

28 жовтня у світі відзначаються День любителів плюшевих тварин, Міжнародний день анімації, День дикої їжі, Міжнародний день вина “Каріньян”, Всесвітній день дзюдо, Міжнародний день креольської культури.

В Україні – День звільнення від німецько-фашистських загарбників, в США – День іммігрантів, День першого реагування, День шоколаду, День внутрішньої медицини, в Чехії – День Незалежності, у Венесуелі – День інженера, в Китаї – Гонконгський фестиваль вина і гастрономії, в Греції і на Кіпрі – День “Охи”, в Індонезії – День клятви молоді, в Індії – свято матерів “Ахой Аштамі”, в Бразилії – День державних службовців, в Японії-День запобігання наслідків землетрусів в префектурі Гіфу.

Вихідні та святкові дні в листопаді: скільки українці відпочиватимуть цього місяця?

Православна церква 28 жовтня вшановує пам’ять святого Євфимія Солунського. У народі свято назвали “Юхимій Осінній”.

Євфимій походив з благочестивої сім’ї, жив в IX столітті. Після смерті батька мати хотіла одружити Євфимія, він не був проти, але після народження дитини залишив сім’ю, будинок і вступив до монастиря. На той момент Євфимію було 18 років. Юнак оселився на Олімпі, а потім відправився на Афон.

Дізнавшись про те, що дружина і мати сумують за ним, він послав родині хрест і порадив наслідувати його прикладу. У монастирі вів суворе подвижницьке життя, був смиренним і терплячим, завдяки чому позбувся всіх пристрастей. На Афоні прийняв схиму, 3 роки прожив у печері, потім подвизався на стовпі. Пізніше пішов на гору, де до нього приєдналися люди, утворилося місто. Єфвимій навчав усіх благочестивого життя, знайшов дар прозорливості і чудотворення.

Церковний календар: жовтень 2021

Православне свято 28 жовтня – преподобномученика Лукіана

Лукіан походив від благородних батьків, його готували до світської посади. Але після того, як мати і батько його загинули, Лукіан роздав своє майно жебракам і став вивчати священні книги. Знаходив помилки в писаннях, виправляв їх. За труди і старання швидко став пресвітером.

Створив училище, навчав молодих людей Слову Божому, багатьох іудеїв і язичників звернув у християнство. За це в 312 році був кинутий в темницю, Там Лукіану пропонували язичницьку їжу, він відмовився і помер від голоду.

Магнітні бурі в жовтні 2021: метеозалежним на замітку

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Що сьогодні не можна робити

Християнська церква сьогодні забороняє працювати, причому, і в городі, і вдома. Небажано фізично перепрацьовувати, якщо вам потрібно зробити щось трудомістке – перенесіть на інший день. Також 28 жовтня краще утриматися від сварок, конфліктів і образ. У цей день не можна займатися важкою фізичною роботою по дому і проводити генеральне прибирання.

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

  • сонце сходить, а над ним хмара – гарної погоди не чекайте;
  • сніг пішов 28 жовтня – зима буде затяжною і холодною;
  • собаки відмовляються від їжі – до погіршення погоди;
  • раптом з’явилися комарі – до теплої зими;
  • місяць в колах – скоро почнуться заморозки.

Місячний посівний календар садівника-городника: листопад 2021

Іменини у Євфимія, Дениса, Івана, Семена, Дмитра та Афанасія. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!  

Імениники у листопаді: хто та коли відзначає День ангела цього осіннього місяця?

0 Комментариев