28 квітня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

28 квітня 2021  року у світі відзначаються День «Поцілуй свою другу половинку», Всесвітній день канцтоварів, Міжнародний день собак-поводирів, Всесвітній день охорони праці, Міжнародний день захисту від шуму, День народження кондиціонера, День боротьби з харчовими відходами, День космічного туриста, День виявлення гена біологічного годинника, День «деніму», День «Заплати вперед», День свободи форматів даних, День офісного кубикла.

У США – День штату Меріленд, День чорничного пирога, День супергероя, День читання великих поетів, День хоробрих сердець, День «Чистої комедії», в Індії – День юристів, у Канаді – День жалоби за робітниками, в Японії – День відновлення суверенітету, в Італії – День Сардинії, у Польщі – День безпеки і здоров’я на роботі, у Барбадосі – День національних героїв, в Афганістані – День ісламської революції.

Церковний календар: квітень 2021

Велика середа – третій день Страсного тижня, яка присвячена спогадам про земні страждання Ісуса Христа.
У Велику середу в церковній службі прославляється жінка-грішниця і проклинається зрада Іуди. У багатьох храмах ввечері відбувається загальна сповідь.

У народі в цей день люди прибирають у будинку: миють підлоги, вибивають килими, виносять сміття. Прикрашають будинок до світлого свята Великодня квітами. Готують яйця до фарбування і продукти для пасок.

«Бенкет в будинку Симона Фарисея» / Картина Рубенса
Народне свято Пудів день відзначається 28 квітня 2021 року (дата за старим стилем – 15 квітня). Віряни православної церкви цього числа шанують пам’ять апостола від 70-ти Пуда.

Магнітні бурі у травні 2021: календар небезпечних дат для метеозалежних

Пуд жив в I столітті в Римі. Працював високопоставленим чиновником в римському Сенаті. Його будинок, як і душа, завжди були відкриті для віруючих християн. Крім простих людей, йому пощастило приймати у себе апостолів. Пізніше з житла зробили церкву і назвали «Пастирською». За переказами, її відвідував апостол Павло. Також в ній здійснював церковні обряди апостол Петро, коли приїжджав до Рима.

Пуд був учнем і послідовником апостола Павла. Разом з ним він ходив проповідувати слово Боже. Його обрали в число 70 апостолів-провісників, яких послали розповісти про швидкий прихід Ісуса Христа.

За часів гонінь на християн за імператора Нерона Пуда схопили і доставили на римський суд. Йому неодноразово пропонували відмовитися від християнської віри, але апостол відмовився. Він лагідно прийняв смерть від руки ката.

Травневі свята 2021: що та коли відзначатимемо наступного місяця?

У цей день прийнято оглядати бджолині вулики. Пасічники перевіряють, як почувають себе комахи після зими, скільки померло, чи є хворі. Якщо на вулиці вже тепло і зацвітають дерева, то бджіл виносять на вулицю ближче до первоцвіту.

Знахарі і цілителі в цей день збирають бруньки горобини і калини, якщо вони ще не розпустилися. Після того як брунька розкриється, вона вже вважається непридатною для застосування в лікуванні. Якщо на цих рослинах вже розпустилися квіти, то збирають їх.

Якщо людину мучить зубний біль, то вона повинна погризти гілочку на горобині і попросити дерево позбавити її від страждань. Далі можна або пригрозити, що доля гілочки спіткає всі дерева, або пообіцяти, що горобину більше ніколи не їстимете.

День матері: коли відзначаємо у 2021 році день найріднішої людини?

Що не можна робити сьогодні

У цей день під особливою забороною рубання дров і рукоділля.
Крім того, як і в інші дні Страсного тижня, 28 квітня не можна сваритися і думати про погане.
Не можна вимірювати своє зростання або інші параметри тіла для покупки одягу. Вважається, що це призведе до великої біди.
При зміні білизни 28 квітня не слід занадто сильно трясти подушки і матрац. В іншому випадку можна «витрусити» з життя подружнє щастя.
Не рекомендується в цей день зривати гілки горобини. У народі говорили, що тоді почнеться сильний зубний біль.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Народні прикмети

Якщо до ночі помітно похолодало – до ясних днів.
Якщо вдень небо ясне, а до ночі набігли хмари, то погода зіпсується – будуть опади.
Зоря червона – бути дощу, вітру.
Якщо вільха зацвіла, то прийшов час сіяти гречку.
Граки грають, значить, в найближчі дні буде сонячно і тепло.
Якщо бджоли закінчують роботу пізно, значить, скоро настане негода, а якщо рано, то дні будуть сонячними.

Місячний посівний календар для городника: травень 2021


У середу, 28 квітня, іменини відзначають Олександр, Андрій, Аристарх, Віктор, Леонід, Лук’ян, Мстислав, Сава, Севастян, Теодор, Трохим, Федір, Яків, Анастасія, Василина. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

День ангела у квітні 2021: як назвати дитину та кого вітати цього місяця з іменинами

 

0 Комментариев