28 червня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

28 червня 2021році у світі відзначається Міжнародний день пірсингу, День числа Тау, Міжнародний день соціального бізнесу.

В Україні – День Конституції, в США – День логістики, День бойової операції «Червоні крила», День страхування, День Поль Баньяна, Щасливий день серцевих обіймів, День клавіші CAPS LOCK, День тапіоки, День «Будь ласка, візьми дітей на роботу», День штату Аляска, у В’єтнамі – День сім’ї, в Казахстані – День працівників засобів масової інформації, в Польщі – День пам’яті Познанського червня 1956 року, в Перу – День севіче.

Церковний календар: червень 2021

Православна церква 28 червня вшановує пам’ять мученика Віта Римського. Інші назви свята – «Віт»,«Амос»,«День Фіта і Амоса»,«Скотний заступник». Більшість прикмет цього дня пов’язані з урожаєм злаків. Ще 28 червня – початок Петрова посту. Він триває 14 днів – до 11 липня включно. У цей період рекомендується дотримуватися особливих норм не тільки в харчуванні, але і в поведінці.

Календар стрижок волосся: червень 2021

Що сьогодні не можна робити

У справах цей день невдалий – краще не робити нічого важливого. Не можна відмовляти в милосерді і допомозі нужденним. Не можна сваритися, лихословити. Сни в цей день віщі.

Місячний посівний календар для городника: червень 2021

Прикмети на 28 червня     

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

– туман – до дощових днів;

– голосно стрекочуть коники – до негоди;

– багато мух – до хорошого врожаю гречки;

– багато комарів – до поганої погоди на кілька днів.

Магнітні бурі в червні 2021: коли метеозалежним варто бути уважними до свого самопочуття

Іменини у Григорія, Кассіана, Модеста, Єфрема, Августина і Лазаря. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

0 Комментариев