27 травня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

27 травня 2021 року у світі відзначаються День народження шпрот, Всесвітній день товару, День захисту від сонця, Міжнародний день білого вина «Шардоне».

У ПАР – День «Візьміть дочку на роботу», у США – День скотча, День італійської яловичини, День «Боятися нема чого», День виноградного ескімо, у Болівії – День матері, в Гваделупі, Сен-Мартені – День скасування рабства, у Киргизстані – День бібліотек, у Греції – День святого Іоанна, у Франції – День опору, в Нігерії – День дітей, у Нікарагуа – День збройних сил, в Перу – День мов корінних народів, у Польщі – День територіального самоврядування.

Церковний календар: травень 2021

Віруючі православної церкви в цей день шанують пам’ять двох святих: мученика Ісидора Хіосського і чудотворця Ісидора Твердислова. Інші назви свята: «Сівер», «Сидори», «Сидор Огуречнік». Бокогреєм день прозвали тому, що з 27 травня переставали дути північні холодні вітри – «сівери». Наші пращури говорили: «На день Сидора відійдуть усі сівери».

Народні прикмети

Холодна погода в цей день – літо теж холодним буде.
Прилетіли стрижі – значить, теплі дні попереду.
Тепла погода – огірки добре вродять.
Рано ластівки прилетіли – буде хороший урожай.
Похмура погода 27 травня – врожаю не буде.
Ластівки літають високо в небі – погода буде теплою і сонячною.

Магнітні бурі у травні 2021: календар небезпечних дат для метеозалежних

Що не можна робити

Не варто спати на одній подушці різним людям, навіть подружжю. Вважається, що весь наступний день будуть плутатися думки і нічого доброго не вийде.
Не рекомендується повертатися з півдороги додому.
Якщо ж, заходячи додому, ви спіткнулися, потрібно переступити три рази з ноги на ногу. Тільки тоді можна увійти в будинок. Якщо проігнорувати цю пораду, незабаром може статися велика сварка з близькими.
Не можна 27 травня ходити в одному й тому ж одязі весь день. Зміну одягу краще провести вдень. Причому ношений наряд потрібно тут же випрати.
Якщо ви хочете, щоб побачене уві сні збулося, нікому не розповідайте про нього. Краще запишіть і постарайтеся обдумати.

Місячний посівний календар для городника: травень 2021

Що можна робити

У цей день садили огірки і льон.
Перший посів льону потрібно було пов’язати з першим кування зозулі.

Календар стрижки волосся: травень 2021

Іменини 27 травня святкують Леонтій, Максим, Петро, Микита, Серапіон. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

 

0 Комментариев