27 березня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

27 березня 2021 року у світі відзначаються Година Землі, Міжнародний день віскі, Всесвітній день театру, Міжнародний день медичного радника.

В Японії – Свято цвітіння сакури, у Франції – День сиру, в США – День брата і сестри, Фестиваль квітучої вишні, День віагри, День каракулів, День химерних назв пісень, День іспанської паельї, День обміну, День Джо, День «Відведи своїх батьків на дитячий майданчик», у М’янмі – День збройних сил, в Анголі – День перемоги.

Церковний календар: березень 2021

27 березня церква відзначає Федорів день або Венедиктів день. У цей день поклоняються домашній худобі, доглядають за тваринами. День ще називають Федір-скотар, так як худоба сьогодні в особливій пошані. Прикмети на 27 березня впливають на здоров’я і благополуччя життя.

На Федора улещували домашню худобу. На цей період припадає линька тварин, тому їх виводили на двір, шкребли і чистили, заговорювали від неспокою і від лихого ока.

Варто зазначити, що селяни ніколи не говорили – «домашні тварини», завжди тільки – «худоба». За худобою доглядали і дивилися, щоб з нею не сталося ніякої біди. Сім’ю важко було прогодувати без корови: «Корова на подвір’ї – їжа на столі». Свиню селяни теж вважали великою підмогою в господарстві: «Свиня – скарбничка: що покладеш в неї, то і візьмеш». Існували особливі секрети догляду за свинями:

  • кликати свиней потрібно, дивлячись у вікно, тоді вони в город не підуть;
  • годувати в хліві свиней не можна, інакше вони з’їдять поросят.

Вихідні і святкові дні у квітні 2021 – скільки відпочиватитемо і що святкуватимемо?

У цей день по можливості намагайтеся не дивитися в дзеркало. Особливо це стосується людей похилого віку. 27 березня вплив задзеркалля на людей сильніше і тому витягує з людей їх життєву силу. Подібне відбувається і в Ільїн день (2 серпня). Ще на Федора-скотар не можна колоти дрова, точити ножі, а також брати в руки зброю. За повір’ям, це може привести до сварок і навіть до війни.

У цей день заговорюють дитячий переляк. Якщо дитина боїться залишатися одна, кричить по ночах, ховається під ліжком, то потрібно заговорити воду і нею умити дитя.

Магнітні бурі у квітні 2021: календар небезпечних дат

Прикмети і заборони
Якщо візьмеш у руки ніж або інший гострий предмет, то накликаєш на всю сім’ю нещастя та сильні сварки.
Якщо 27 мороз, то холодно буде ще тиждень.
Почути грім – до родючого літа.
Хмари швидко і високо пливуть – на гарну погоду.
Туман в цей день – до непогожого літа.
Якщо день морозний, то холод ще тиждень протримається.
Кури голосно кричать – до сварки в родині.
Якщо корова гірше доїться, то скоро зіпсується погода.
Якщо корова відмовляється пити воду або у корови підвищився апетит, найближчим часом піде дощ.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Що не можна робити
Не слід лаятися, особливо на кладовищах, могилах і біля храмів. Це вважається великим гріхом.
Працювати нині не забороняється, але важко працювати фізично у цей день не варто.
Не рекомендується в цю суботу починати нові справи. Успіху в них не буде.

27 березня День ангела відзначають: Бенедикт, Роман, Ростислав. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

Іменини в березні – хто відзначає День ангела, кого і коли віати, як назвати народжену в березні дитину

 

Всесвітній день театру
Всесвітній день театру був встановлений у 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру. Традиційно він проходить під єдиним гаслом: «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами». Зазначимо, слово «театр» походить від давньо-грецького слова theatron, що означає «місце, де дивляться». Традиційно в театрі граються два найбільш популярних жанри — комедія і трагедія, символами яких стали театральні маски.

Згадка про першу театральну постановку датується 2500 роком до нашої ери. Перша театральна гра відбулася в Єгипті, сюжетом послужили образи єгипетської міфології — історії бога Осіріса. Це було зародженням довгого і міцного зв’язку між театром і релігією. У стародавній Греції театр став формуватися як мистецтво, встановлювалися чіткі визначення трагедії і комедії, а також інших театральних форм.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев