26 вересня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

26 вересня у світі відзначаються Всесвітній день контрацепції, Всесвітній день річок, День народження грамофона, Міжнародний день глухих, Всесвітній день здоров’я навколишнього середовища, Всесвітній день сітківки, Міжнародний день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї, Європейський день мов.

В Україні – Всеукраїнський день дошкілля, День машинобудівника, в Індії – День дочок, в Киргизстані – День донора крові, в Казахстані – День праці, в США – День американських млинців, День кращого сніданку, День ситуаційної обізнаності, День дроворуба, День косатки Шаму, День фахівця з людських ресурсів, День боротьби з мезотеліомою, День Джонні Епплсіда, День Флоридського лаймового пирога, День матері Золотої зірки, День пельменів, в Ємені – День Вересневої революції, в Еквадорі – день національного прапора, в Сенегалі – день паломництва в тубу, в Шрі-Ланці – день Пам’яті Соломона Бандаранаїке, в Туреччині – день турецької мови.

Святкові та вихідні дні у вересні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо першого осіннього місяця?

У православній церкві вшановують пам’ять Корнилія. Він був римським сотником з Кесарії Палестинської, який був звернений до християнства апостолом Петром. Проживав святий в I столітті. Хоча він і був язичником, але відрізнявся добрими справами та глибоким благочестям. Після зустрічі з апостолом Петром він увірував у Христа і прийняв хрещення. Колишній сотник залишив мирське життя і відправився з апостолом проповідувати Євангеліє.

Церковний календар: вересень 2021

Люди вірили, що саме сьогодні йде останній теплий дощик, потім вода вже буде холодною.

А також за повір’ям дощ не просто ллє, а так, що його цівки сходяться хрест-навхрест на землі, затягують їй рани, які люди принесли їй за літо і весну.

Місячний посівний календар садівника-городника: жовтень 2021

Кажуть, що після Корнилія коріння не росте, а гине. Саме тому 26 вересня прагнули закінчити всі роботи в полі, зібрати урожай.

Щоб відновити гармонію в сім’ї, наші предки вважали, що в цей день потрібно розрізати ріпу навпіл і змастити розріз медом, потім половинки скласти. Потім через три години потрібно сісти зі своїм коханим за стіл і кожному з’їсти по половині ріпи.

Календар стрижки волосся: вересень 2021

Що сьогодні не можна робити

Не можна гадати на дзеркалі, свататися і укладати шлюб – він не буде щасливим. Краще не веселитися – потім будете багато плакати. Якщо пригостити докучливого залицяльника чорною редькою, то він скоро відстане.

Прикмети на 26 вересня

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

  • червоний місяць – буде вітряно;
  • злива – рік буде врожайним;
  • у калюжі бульбашки і булькання – погода погіршиться.

Магнітні бурі у вересні 2021: коли очікувати та як пережити?

У цей день іменини відзначають власники таких імен: Валеріан, Ілля, Корнелій, Леонтій, Лук’ян, Петро, Юліан, Амант, Кіпріан, Далмацій, Дем’ян, Калістрат, Кузьма, Луція, Ніл, Тереза. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

Імениники у вересні: хто та коли відзначає День ангела цього першого осіннього місяця?

0 Комментариев