25 квітня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

25 квітня 2021 року у світі відзначаються день дочки, Всесвітній день пінгвінів, Міжнародний день ДНК, Всесвітній день боротьби з малярією, День «Товариства червоних капелюшків», Всесвітній день пінхол-фотографій, Всесвітній день плоггінга.

У США – День автомобільних номерів, День телефону, День манікюру і педикюру, День подяки перукарям, День «Обійміть сантехніка», День кольорових олівців «Crayola», в Німеччині – День посадки дерев, у Туркменістані – Свято ахалтекінського скакуна, в Італії – День звільнення від фашизму, День пам’яті євангеліста Марка, в Австралії, Новій Зеландії – День захисника, у Португалії – День свободи, у Франції – День пам’яті жертв і героїв депортації, у Казахстані – День футболу, в Єгипті – День звільнення Синаю, в Індії – Свято «Махавір Джаянті», у Таїланді – День короля Наресуана.

Церковний календар: квітень 2021

25 квітня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони - Главком

Цієї неділі, 25 квітня 2021 року, православна церква всього світу відзначатиме велике свято — Вхід Господній в Єрусалим, який ще називають Вербною неділею. Цього дня Ісус Христос увійшов у Єрусалим, щоб завершити свою духовну місію спасіння людства на встановлення християнства.

Свято належить до перехідних і щорічно відзначається в шосту неділю Великого Посту і за тиждень до Великодня. Святкування Вербної неділі починається ввечері у суботу. У церквах проходять богослужіння та освячення верби.

Після Вербної неділі розпочинається Страсний тиждень, який завершиться Великоднем.

Вихідні і святкові дні у квітні 2021 – скільки відпочиватитемо і що святкуватимемо?
25 квітня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції,  заборони, прикмети та визначні події | То є Львів.

Преподобний Василь сповідник

З відкритих джерел
Василь сповідник жив у VIII столітті і був відомий як єпископ міста Парії. До нього часто зверталися віряни і Василя називали «пастирем Христового стада». У час гоніння на християн Василь захищав віруючих та ікони і відмовився підписати постанову про їхнє знищення.Василь був підданий катуванням і посаджений у в’язницю, де перебував до смерті імператора Льва Ісавра.

Після звільнення, Василь прожив ще близько 10 років. Помер він в 750 році. 25 квітня Святому Василю моляться для позбавлення від хвороб, а також для додання сил і мужності.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Золоті слова
День дочки

День матері, сина, батька є, та є і День дочки. Немає ніяких даних про його історію установи, але відомо, що основним завданням дня є привернути увагу і суспільства, і держави до тих проблем, які є у дівчаток-підлітків. Адже їм часто потрібна допомога в соціалізації, знайомстві з професіями, допомога психологічна і правова, щоб подолати їх проблеми.

Календар садівника-городника: квітень 2021

Традиції:
Цього дня після повернення з церкви освяченою вербою били рідних та близьких, говорями «Не я б’ю – верба б’є!». Вважається, що побиття вербою у свято захищає людину від пристріту і вроку.
Вважається, що вербні бруньки додають чоловікам силу, а жінок лікують від безпліддя. У відварі з бруньок купали немовлят, щоб захистити їх від хвороб. .
Вербу для освячення рвали лише з молодих дерев біля річки.
Безплідній жінці треба зранку треба зрізати гілочку верби, освятити в церкві та принести додому. Цю гілочку зберігали у потаємному місці.
Скот перший раз на пасовище виганяли саме освяченою у Вербну неділю гілочкою — «щоб нечисть не чіплялася до тварин».
Освячені «котики» застосовують для лікування лихоманки, безпліддя, недуг у домашньої худоби, а чоловіки носили їх з собою для збільшення фізичної сили.

Календар садівника-городника: квітень 2021

Прикмети:
Якщо у Вербну неділю тепло і сухо – влітку буде великий урожай фруктів.
У Вербну неділю вдарив мороз – рік принесе багато пшениці.
Якщо в цей день вітер дме сильно, то літо буде вітряним

День матері: коли відзначаємо у 2021 році день найріднішої людини?

Що не можна робити в цей день
Не можна працювати, займатися рукоділлям, прибиранням, пранням.
Їжу господині готували заздалегідь, щоб цього дня не поратися на кухні.
Не можна свартися і думати про когось погано, оскільки це може повернутися бумерангом.
Не можна влаштовувати гучні гуляння і вживати алкоголь.
Не можна розчісувати волосся в цей день – привернете неприємності.
Цього дня не влаштовували поминальні обіди.
Їсти м’ясо, яйця та молочні продукти. Їжа на столі повинна бути скромною. Виняток становлять риба, рослинна олія та трохи кагору.

Магнітні бурі у квітні 2021: календар небезпечних дат

У цей день іменини святкують Василь, Давид, Іван, Ісаак, Сергій та Марія. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

День ангела у квітні 2021: як назвати дитину та кого вітати цього місяця з іменинами

 

 

0 Комментариев