24 липня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

24 липня у світі відзначають Всесвітній день турботи про себе, у США – День текіли, День кузенів і кузин, День автороздачі, День старих жартів, День запобігання утоплень, День Амелії Ерхарт, День піонера, в Індії – День шанування Духовного вчителя “Гуру Пурніма”, День батьків, в Польщі – День поліції, в Греції – День відновлення демократії, у Венесуелі – День Військово-Морських сил, в Еквадорі, Болівії, Венесуелі – День Симона Болівара, в Таїланді – Асалха Пуджа, День Дхарми, в Бангладеш – свято “Ашарі пурніма”, в Чилі – день пайяди, в Еквадорі – День Гуаякіля.

Святкові та вихідні дні у липні 2021: скільки будемо відпочивати та які знаменні дати відзначатимемо цього місяця

Православна церква 24 липня вшановує пам’ять святої рівноапостольної княгині Ольги, яка принесла нашим предкам православну віру. Інші назви свята: “Юхим’я та Ольга”, “Стожарниця”

Згідно з літописами, княгиня Ольга правила Руссю в X столітті (945-962 роках), після смерті чоловіка великого князя Ігоря прийняла християнство ще до хрещення Русі.

Церковний календар: липень 2021

У народному календарі цей день називають Ольжиним днем, також свята отримала прізвисько Страдниця. Пов’язано це з тим, що в цей період йшов розпал польових робіт. В цей час в поля і луки виходили всім селом. Хтось займався жнивами, хтось заготівлею сіна, а дітей відправляли в ліс по гриби та по ягоди.

Святій Ользі наші предки молилися про гарну погоду, про милосердя до женців, про те, щоб вона дала можливість закінчити роботу раніше, ніж жито почне гнити від рясної роси, яка незабаром почне випадати на поля.

Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?

Головні прикмети цього дня

  • Грім гримить на Ольгу – буде добре ловитися риба.
  • Глухий грім 24 липня – до тривалої негоди.
  • Сонячний день 24 липня – буде хороший урожай ягід.
  • Мошкара кишить – восени буде багато грибів.
  • У чистому нічному небі ясно видно Стожари – страда буде успішною, а земля дасть багатий урожай.

    Календар стрижок волосся: липень 2021

Що не можна робити в цей день

24 липня День ангела відзначають:  Аркадій, Олена, Лев, Ольга. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

0 Комментариев