21 вересня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

21 вересня у світі відзначаються Всесвітній День подяки, Міжнародний день миру, Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера, День “Зупиніть світ”, День без викидів, день ескапології.

У США – День штату Нью-Йорк, День міні-гольфу, День чаю, День “Будь готовий”, День “Відведіть кохану людину до лікаря”, Міжнародний фестиваль бананів, День печива з горіхом пекан, День IT-професіоналів, у Вірменії – День Незалежності, в Бразилії – День посадки дерев, в Аргентині – День студента, в Китаї – свято місячних пряників і середини осені “Чжунцюцзе”, в Гані – День волонтера, День пам’яті Кваме Нкруми, День засновника ,на Мальті – День Незалежності, в Нідерландах – День принца, в Белізі – День Незалежності, в Ізраїлі – свято кучей “Суккот”, на Філіппінах – день воєнного стану.

Святкові та вихідні дні у вересні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо першого осіннього місяця?

Сьогодні християни східного обряду святкують Різдво Пресвятої Богородиці або другу Пречисту. Різдво Пресвятої Богородиці належить до 12 найбільших церковних свят і власне саме воно й відкриває їхній лік у церковному новому році, який розпочався 14 вересня. Християни відзначають це свято приблизно з VІ століття.

Згідно з переказами, батьки Діви Марії – Йоаким і Анна, були благочестивим подружжям, але, проживши у шлюбі 50 років, не мали дітей. Юдеї, які вважали безпліддя Божою карою людині за її гріхи, насміхалися над ними. Одного разу на святі священик у Єрусалимському храмі навіть відмовився прийняти у Йоакима жертву, привселюдно назвавши його грішником. Чоловік засмутився з того і довго з плачем молився Богові. Тоді йому явився ангел, котрий напророкував скоре народження дитини. У відповідь старий пообіцяв присвятити дитя Богові. Тим часом Анна теж бачила ангела і отримала подібну втіху.

Церковний календар: вересень 2021

Невдовзі у подружжя й дійсно народилася дівчинка, яку назвали Марією. Смисл свята полягає у прославленні Богородиці – першої події у ряду тих, якими Господь готувався врятувати людство. А ще в тому, що людина має вірити й довіряти Богові, навіть тоді, коли в неї саму ніхто не вірить. В народі Різдво Пресвятої Богородиці називали другою Пречистою, або «осениною».

Як відомо, перша Пречиста – це Успіння Богородиці й відзначається воно 28 серпня. Існує ще й третя Пречиста – так звана «зимова» – Введення в храм Пресвятої Діви (4 грудня).

На честь свята Різдва Пресвятої Богородиці в Україні зведено чимало храмів.

Календар стрижки волосся: вересень 2021

Що заборонено робити 21 вересня:
Працювати, зокрема і займатися справами по дому
Лихословити, пліткувати і лаятися – це гріх. Всі образи і негаразди радять пробачити
Під час застілля не можна змітати крихти на підлогу, а залишки їжі слід віддати тваринам
В день народження Богородиці не можна вживати м’ясо та алкоголь

Магнітні бурі у вересні 2021: коли очікувати та як пережити?

Народні прикмети:
Яка погода в цей день, такою й осінь буде. Якщо тепло на вулиці, то й осінь буде теплою і погожою.
Чим більше на цибулі лушпиння, тим холодніше зима буде.
Яскраво-червоний захід або світанок – до вітряної та дощової погоди.
З ранку іній на траві – до негоди.
З дерев практично все листя опало – зима буде ранньою.
На деревах павутини багато – до тепла.
Зайці риють нори – до суворої зими.
Перелітні птахи низько летять – до похолодання.
21 вересня вся вода в криниці – свята.
Бездітним жінкам, які мріють завагітніти, в цей день потрібно молитися, щоб Господь послав їм дитину. Також слід замовити молебень в церкві та подати милостиню жебракам.

Місячний посівний календар садівника-городника: вересень

У цей день іменини святкують Яна, Георгій, Марія, Іван і Єгор. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

Імениники у вересні: хто та коли відзначає День ангела цього першого осіннього місяця?

0 Комментариев