21 січня 2022 року – хто відзначає день ангела у цей день? Яке свято сьогодні?

news

Талісманом людей, народжених 21 січня, є гіацинт. Цей дорогоцінний камінь часто можна зустріти в різних прикрасах. Він має кілька відтінків і відрізняється магічними властивостями. В народі про гіацинт складали багато цікавих легенд. Наприклад, його вважали найсильнішим каменем. Здавна гіацинт називали каменем мудрості, тому його носили в перснях старці.

Чоловічі іменини 21 січня

Антон: походить від римського родового імені Antonius, від давньогрецького слова антао – “зустрічатися”, “стикатися”, “вступати в бій”, “змагатися”, або антос – “квітка”.

Віктор: від латинського слова victor – “переможець”.

Володимир: від давньоруського імені Володимиръръ, що складається зі слів “володѣти” і “мир”, тобто “володіє світом”.

Вольдемар: від німецьких слів: waltan – “управляти”, “панувати” і maren – “відомий”, “великий”, тобто “знаменитий володар”, німецький аналог імені Володимир.

Георгій, Єгор: варіанти давньогрецького імені Георгіос, від слова георгос – “землероб”, “обробляє землю”.

Григорій: утворено від давньогрецького грігорео – “не спати”, “бути пильним”, “не сплячий”.

Дмитро: форма давньогрецького імені Деметріос – “присвячений богині родючості Деметрі”, “землероб”.

Євген: походить від давньогрецького імені Еугеніос, від слова еугенес – “з хорошими генами”, “благородний”, “з хорошого роду”.

Омелян, Еміль: форми імені Еміль, яке походить від римського родового імені Aemilius – “суперник”, “ревний”, “пристрасний”, “непоступливий”.

Ілля: від давньоєврейського імені Еліяху – “мій Бог – Яхве”.

Михайло: від давньоєврейського імені Міхаель – “подібний Богу”, “випрошений у Бога”.

Юліан: утворено від давньогрецького іулос – “пухнастий”, “кучерявий” в перекладі з латинської – “з роду Юліїв”, “липневий”.

Жіночі іменини 21 січня

Василіса: від давньогрецького імені Басілісса – “цариця”, “царствена”.

Домініка: від жіночої форми латинського імені Dominicus – “Господня”, “та, хто належить Господу”.

У цей день у світі відзначаються Міжнародний день обіймів, День дотепних фраз, Міжнародний день фетишу, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

У Польщі – День бабусі, в Ісландії – Свято середини зими “Торраблоут”, День чоловіка, в США – День бананового хліба, День свого власного будинку, День подяки білкам, День злакового батончика, День паскудних шкарпеток, в Білорусі – День інженерних військ, в Канаді – День квебекського прапора, День Лінкольна Олександра, в Киргизстані – День інженерних військ, в Домінікані – День Святої Діви Марії Альтаграсії, в Болгарії – День пологової допомоги, в Норвегії – День принцеси Інгрід Олександри, у Барбадосі – День Еррола Барроу.

0 Комментариев


Залишити коментар

*