21 липня – день ікони Казанської Божої Матері: молитви та привітання

news

21 липня православний світ вшановує день ікони Казанської Божої Матері.

Вшанування чудотворного образу Казанської ікони Божої матері відбувається двічі на рік, крім сьогоднішнього дня, також ще восени – 4 листопада.

Казанська ікона Божої Матері — вважається чудотворною іконою Богородиці, яка явилася людям у Казані у 1579 році, коли місто було практично знищено пожежею. Але на одному із згарищ знайшли не займану вогнем ікону Божої Матері.

За переказами, Богородиця тричі приходила уві сні до маленької дівчинки і розповідала, де шукати святиню. Ікона виявилася там, де вона вказала — біля печі на глибині близько метра. Там її і знайшла дівчинка.

Ікона шанується як чудотворна, Казанську Божу Матір вважають покровителькою жінок, сім’ї та дітей. Саме цією іконою благословляють молодят, її дарують при вінчанні і хрещенні. А ще у неї просять легких пологів та здоров’я для рідних.

У свято Казанської ікони Богородиці 21 липня можливо змінити свою долю за допомогою молитов і щирої віри в заступництво і допомогу Божу.

Кожна віруюча людина вважає своїм обов’язком поклонитися іконі і вознести подячну молитву. Казанської ікони Богородиці моляться:

  • про зцілення хвороб душевних і тілесних;
  • про прощення гріхів і початку нового життя;
  • про виконання задуманого;
  • про заступництво і захист від небезпеки;
  • про мир і гармонію в сім’ї.

Заборони Дня Казанської ікони Божої Матері

У свято Казанської ікони Божої Матері не можна працювати по дому (прати, шити, займатися іншим важкою працею).

Крім того, цього дня заборонено лаятися і сваритися, плакати і сумувати, а також не варто купатися у відкритих водоймах.

Прикмети та приказки дня 21 липня

  • Чорниця дозріла – прийшов час жнив.
  • Якщо Казанський тиждень без дощу, то Іллінський тиждень (на початку серпня) буде з дощем.
  • Бджоли поводяться агресивно – до посухи.

ДЕНЬ КАЗАНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ – ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ

***

Православний люд сьогодні
Свято відзначає,
Перед Казанською іконою
Голову схиляє.

Богородиця нехай
Вам завжди допоможе,
Віру в душах і серцях
Ваших примножить.

***

Вітаємо з Днем Казанської ікони Божої Матері. Бажаємо, щоб святий образ Богородиці зберігав вас від бід, оберігав родину від злих недуг і чуток. Бажаємо жити у мирі, достатку і любові з добрим серцем і відкритою душею.

***

Сильна молитва Казанській іконі Божої Матері про благословення і захист

О, Пресвята Пані, Владичице Богородице! Зі страхом, вірою і любов’ю перед чесною і чудотворною іконою твоєю припадающе, молимо Тебе: чи не відверни обличчя Твого від прибігають до Тебе. Визволи ж всіх з вірою тобі моляться від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від всяких спокус, скорбот, хвороб, бід і внезапния смерті. Даруй нам дух розтрощення, смирення серця, чистоту помислів, виправлення гріховного життя і залишення гріхів, так вси вдячне оспівують величі і милості Твоя. Являемые над нами зде на землі, сподобимся і Небесного Царства, і тамо з усіма святими прославимо пречесне і пишне ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Молитва Казанській іконі Божої Матері про заміжжя

Пресвята Божа Матір Казанська, шаную і прославляю я твою ікону і всіх святих, просячи великодушної допомоги у них. Так зрадію я поруч з людиною блаженним, а не заздрісним і скрушним. Пошли мені заміжжя вірне, коли немає ні сварок, ні докорів, ні зрад, ні гріховних вад. Подаруй мені щастя сімейне, дітей здивованих і православ’ям святим обожнених.

Не дозволь нам вірою поступитися і в найлютіших ворогів перетворитися. Відведи негаразди страшні і хвороби жахливі. Захисти від сатанинського обману і плотського безсоромного дурману. Коли труднощі раптово нагрянуть, нехай друзі довіку не відскочать. Ангел-хранитель візьме під крило, і знову стане в будинку тепло. В ім’я Отця, і Сина, і святого духа. Амінь.

Молитва Казанській іконі Божої Матері про здоров’я і зцілення

О, Пресвята Пані Небесна Владичиця Пресвята Богородиця! Припадаю я, Раба Божа (ім’я) зі страхом, щирою вірою і безмежною любов’ю перед сильною іконою твоєю. Молю Тебе, не відвернися від мене, почуй благання мою, як чуєш всіх стражденних вдаються до Тебе за допомогою. Умоли Всемилосердного і Всемогутнього Господа і Спасителя нашого зберегти мир церкви Святої від невіри, розколу і єресі.

Тільки на Тебе надію маю і вірю в твою силу і милість. Визволи всіх нас щиро віруючих, тобі моляться від гріхопадінь, від наклепів недобрих і злих людей, від усякої скверни, від спокус, закрий душі наші від бід і скорбот, захисти нас від марної смерті без покаяння. Даруй нам, Пресвята Богородиця, міцність духу і смиренність серця, нехай наші думки і дії будуть чистими. Молимо про покаяння і прагнемо під твоїм перстом захисним і вказуючим шлях праведний всі помилки, зроблені з нерозуміння своєму виправити. Молимо і дякуємо Тобі за милість Твою, за надію знайти спокій земне і отримати надію на Царство Небесне після смерті. Амінь.

Молитва Казанській іконі Божої Матері про благополуччя дітей

Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і збережи під дахом твоїм моїх чад (імена), всіх Отроків, отроковиц і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Укрий їх ризою твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дарує їм корисне до спасіння їх. Вручаю їх материнському смотрению твоєму, яко Ти єси божественний Покров рабам Твоїм. Матір Божа, введи мене в образ твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні рани чад моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитя моє цілком Господу моєму Ісусу Христу і твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев