21 квітня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

21 квітня 2021 року у світі відзначаються Міжнародний день секретаря, День професійних адміністративних працівників, День валіз, Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності, День «Iron Maiden», День «Гучних слів», Всесвітній день кроншнепа.

У Британії – День чаю, День народження королеви Єлизавети II, у США – День битви при Сан-Хасінто, День несподіваного тестування на наркотики, День банана, День трюфелів кешью в шоколаді, День «Тримайся подалі від трави», День «жовтого кажана», в Італії – День заснування Риму, в Канаді – День канадського кіно, в Кенії – День посадки дерев, у Німеччині – День дитячого садка, у В’єтнамі – День в’єтнамської книги, День поминання королів Хунгів, в Індонезії – День емансипації жінок, День картини, в Індії – фестиваль «Гарія Пуджа», День державної служби, День появи рами «Рама-Навамі», в Бразилії – День Тірадентеса, у Казахстані – День служби державної охорони, в Мексиці – день героїчного захисту Веракруса.

Церковний календар: квітень 2021

21 квітня всі православні християни згадують святого Іродіона. Також в народі цей день називають днем Вадима Ключника, Родівоном. Іродіон жив у I столітті, в Греції в невеликому містечку Патрасі служив єпископом.

Серед родичів Родіона був сам апостол Павло, разом вони стали розповсюджувачами християнського вчення, завдяки їм безліч людей перейшли від язичництва до віри Христової. Під час знаходження у влади римського жорстокого імператора Нерона Родіона піддали мученицькій смерті.

Вихідні і святкові дні у квітні 2021 – скільки відпочиватитемо і що святкуватимемо?

21 квітня святкуємо День святого Руфа, святого “гадюшника”.

За народним віруванням, цього дня не можна ходити в ліс, бо там “повзають гадюки, і вони дуже кусливі в цей день, бо це, бач, їхній день”.

Якщо гадюка все ж вкусила, людина має бігти одразу до води. Якщо добіжить швидше за гадюку – має шанс жити, вимочуючи рану у воді та промовляючи народні заклинання, якщо ж гадюка добулася першою – нема рятунку людині, мусить померти.

Народна відраза до цих тварин збереглася у таких прислів’ях: “Не грій гадину в пазусі, бо вкусить”, “Гадюка хоч не вкусить, та засичить”, “Гадина в його словах дихає!”, “Гадину за пазухою має!”, “Чужими руками добре гада ловити”.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Народні прикмети
Світлий, ясний день обіцяє настання тепла.
Прикмети на 21 квітня кажуть, що кожен, хто дає сьогодні обіцянку, волею-неволею, а виконає його.
Сьогодні хороший день для укладення шлюбу. Весілля у цей день обіцяє щасливе сімейне життя.
Якщо з раннього ранку туман по землі стелиться, значить, дощів до початку травня не буде.
Сьогодні не можна сваритися, а в поганому настрої будеш ще тиждень перебувати.

Календар садівника-городника: квітень 2021

Що не можна робити
Не можна в цей день набирати воду з річок та озер для господарських потреб, оскільки можна нарватися на гнів водяного.
21 квітня не рекомендується ходити на риболовлю.
Не рекомендується також у цю середу прибирати в будинку, щоб не потривожити домового.

Магнітні бурі у квітні 2021: календар небезпечних дат

21 квітня День ангела імені відзначають: Юлія, Іларіон, Іван, Родіон, Йосип, Ярема, Яків, Лука, Руфіна (ім’я). Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

День ангела у квітні 2021: як назвати дитину та кого вітати цього місяця з іменинами

 

0 Комментариев