20 липня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

20 липня 2021 року світ відзначає Міжнародний день торта, День ходіння по бордюрах, Міжнародний день шахів, Всесвітній день стрибк, в Україні – День шахів, в Аргентині, Бразилії, Еквадорі, Уругваї – День дружби, в США – День штату Пенсільванія, День місяця, День льодяників на паличці, День печива з передбаченням, День потворних вантажівок, в Коста-Ріці – День інженера, В ЦАР – День посадки дерев, в Болгарії – Ільїн день, в Лаосі – День Союзу Лаоських жінок, в Колумбії – День незалежності, на Соломонових островах – День провінції Реннелл і Беллона, в Киргизстані – День Національної гвардії, в Норвегії – День Народження кронпринца, в Індії – свято “Шаяна Екадаші”, день посту і духовних практик “Падма Екадаші”, в Гондурасі – день лемпіри.

Святкові та вихідні дні у липні 2021: скільки будемо відпочивати та які знаменні дати відзначатимемо цього місяця

20 липня святкується одночасно два православні свята – вшановується пам’ять Фоми Малеїна і преподобного Акакія Синайського.

До преподобного Фоми віруючі звертаються з молитвами про допомогу в боротьбі з хворобами. До Акакія звертаються за прощенням найстрашніших гріхів.

Вважалося, що дубові віники, виготовлені в цей день для лазні, мають особливу цілющу силу. 20 липня можна посидіти під дубом і сили відновляться. Якщо обкурити будинок димом дубового листя – в ньому не буде пожежі.

Церковний календар: липень 2021

Що заборонено робити у цей день
Православна церква 20 липня вшановує пам’ять преподобної Єфросинії, відомої як Авдотья або Євдокія. Зазвичай на Євдокію починаються сильні дощі.
Не можна свататися, робити пропозицію одружитися/зустрічатися, гуляти весілля. День преподобної Авдотьї невідповідний день для початку нового союзу, тому якщо не хочеш постійних проблем, сварок і з’ясування стосунків, краще утримайся від прийняття важливих любовних рішень в цей день.

Календар стрижок волосся: липень 2021

Обманювати. Сьогодні особливо грішно говорити неправду, приховувати щось або обмовляти. Безумовно, ця заборона діє в будь-який день, але, як вважають віруючі, брехати в день Авдотьї загрожує особливо неприємними наслідками.
Заздрити. В цей день, як в принципі й в інші дні, не варто заздрити. Хоча у здорової білої заздрості немає нічого поганого, якщо вона тебе мотивує і змушує досягати нових вершин у кар’єрі, дозвіллі, сім’ї та життя в цілому.
Перенапружуватися. Дівчатам і молодим жінкам сьогодні не варто перенапружуватися фізично і важко працювати, інакше життя буде важким.

Місячний посівний календар для городника: липень 2021

Що можна робити сьогодні
Наші предки в цей день обкурювали свої будинки дубовим листям, щоб захистити оселю від нечисті та від вогню. До речі, якщо сьогодні посидіти під дубом, що можна запастися здоров’ям і сил на весь рік. Ще сьогодні вели заготівлю дубових віників для лазні.

Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?


Іменини Германа, Сергія, Євдокії, Єфросинії, Фоми і Павла. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

0 Комментариев