16 серпня – День ангела у Соломії

news

Народжених цього серпневого дня дівчаток, аби обряд найменування набув істинного сенсу, а ім’я стало для них оберегом, з яким передадуться найкращі якості їхньої заступниці.

Ім’я Соломія походить від імені християнки Саломеї, що означає світла. В перекладі з єврейської, має значення “мирна”. Дівчинка з таким іменем в дитинстві непосидюча і активна. Потребує багато любові і розуміння. Кажуть, що Соломії дуже гостро сприймають невдачі і поразки. Дівчата з цим іменем мають чудову інтуїцію.

З самого дитинства Соломія відкрита для спілкування. Потребує підтримки, важко переживає невдачі. Кожну свою дію вона продумує кілька разів, розраховуючи все наперед. Дівчина не схильна до чужого впливу, всі виникаючі проблеми вона звикла вирішувати сама. Дані Соломією обіцянки будуть обов’язково виконані, а всі справи доведені до кінця. Самі цілеспрямовані та впевнені в собі дівчата носять ім’я Соломія, значення якого – «тиша», «спокій», «світ».

Друзів вибирає обережно, уважно. Зради вона не прощає, до своєї роботи ставиться серйозно. Має схильність до професій, які пов’язані з постійним ризиком. Володіє добре розвиненою інтуїцією. Прагне до пізнання світу, любить подорожувати.

16 серпня - День ангела Соломії | Все буде Україна

Картинки привітання з днем ангела для Соломії

***

Соломіє, вітаю з Днем Ангела! Нехай твій небесний охоронець буде поруч Тебе у хвилини радості і смутку, кохання і розлучень, щохвилини, щосекунди. Коли Ти впадеш, він – підніме, коли ти заплачеш – втішить, коли ти радітимеш він радітиме разом з тобою.

***

З Днем ангела, Соломійка! Твій небесний опікун подарував тобі безліч хороших якостей. Бажаю тобі не розгубити цей цінний набір ангельських подарунків по житті і пишається тим ім’ям, що подарували тобі твої батьки.

***

Соломіє, вітаю з Днем ангела. Нехай твій ангел надійно охороняє тебе від усього злого і заохочує лише на добрі справи.

***

Соломіє, цього дня ти святкуєш народження свого ангела. Я хочу привітати його з цією датою і побажати, щоб ви ніколи не розлучалися, щоб твій ангел завжди знаходився за спиною, оберігаючи від усіх бід і напастей. Щиро вітаю!

Актуально: Привітання з днем Ангела

З днем ангела Соломія!

Привітання для СоломіїКартинки з іменинами СоломіяПривітання з іменинами СоломіяДень ангела Соломії: привітання в листівках та СМС

imenini_solomii.jpg (100.84 Kb)День ангела Соломії: привітання в листівках та СМС

Привітання з Днем ангела: поздоровлення з іменинами українською ...День ангела Соломії: привітання в листівках та СМС

Кого рівнянам вітати з днем ангела 12 березня? - КРАПКАЛистівки з днем ангела СоломіяНайкращі привітання для Роксолани з Днем ангела

Привітання з Днем ангела: поздоровлення з іменинами українською ...День ангела Соломії: привітання в листівках та СМС

З днем Ангела привітання з днем Ангела на українській картинки ангел

привітання Соломії з Днем ангелаДень ангела Соломії: привітання в листівках та СМС

Соломіє, з Днем ангела

 

0 Комментариев