15 лютого – Міжнародний день боротьби проти дитячого раку: КИЛИММЕН відвідав дітей у лікарні «Охматдит»

news

Сьогодні, 15 лютого, відзначається Міжнародний день боротьби проти дитячого раку, що є однією з найгостріших проблем сучасного світу. За даними ВООЗ, щороку понад 400 000 дітей та підлітків у віці до 19 років хворіють на рак. Лейкемії, злоякісні пухлини головного мозку та лімфоми входять до найпоширеніших дитячих онкологічних захворювань.

У підтримку дітей, щоб подарувати їм позитивні емоції та привернути увагу суспільства до проблем дитячої онкології, учасник гуртів KALUSH і Kalush Orchestra, відомий як КИЛИММЕН, відвідав найбільшу дитячу лікарню України. Артист з радістю спілкувався з маленькими пацієнтами, вчив їх танцювальні рухи та зробив пам’ятні фотографії. Також він закликав українців стати для них Супердрузями.

Ще такі юні, але вже настільки сильні духом. Діти, які борються з раком, заслуговують на щасливе життя та безтурботне дитинство, проте, на жаль, опинилися поміж двох війн. Разом ми зможемо наблизити їх до одужання. Ставайте Супердрузями для дітей!

– коментує свій візит КИЛИММЕН.

Супердруг – це благодійник, який оформив підписку на щомісячну допомогу на сайті БФ «Таблеточки». Такий внесок є гарантією того, що довготривалий і виснажливий процес лікування не буде перериватися, а дитина отримає всю необхідну та, головне, своєчасну допомогу в боротьбі з хворобою. Щомісячно під опікою фонду «Таблеточки» перебуває 500 дітей.

Ми щиро цінуємо підтримку лідерів думок, зокрема КИЛИММЕНа, за його бажання допомагати дітям не лише онлайн, а й відвідуючи їх в онковідділеннях. Діти, які постійно перебувають у лікарні, мають дуже обмежене коло спілкування. Зустрічі з їхніми улюбленими зірками приносять не тільки радість та хороший настрій, а й мотивують продовжувати боротьбу з хворобою. Така підтримка має велике значення для дітей, адже допомагає їм відчути себе несамотніми і хоч на трохи забути про важкі щоденні випробування,

– говорить Юлія Сіваченко, фахівчиня по роботі з медіа та лідерами думок фонду «Таблеточки».

Kalush Orchestra регулярно підтримують благодійні ініціативи. Так, нещодавно разом з мережею магазинів ЕКО МАРКЕТ і благодійним фондом «Твоя опора» гурт запустив збір коштів на водоочисні споруди для лікарні в Херсоні. Минулого тижня КИЛИММЕН зустрівся з підлітками в просторі «Місце Сили» від благодійного фонду «Клуб Добродіїв», а напередодні новорічних свят здійснив мрії дітей, які постраждали від війни. Завдяки благодійній діяльності гурту вдалося зібрати вже близько 80 мільйонів грн для України.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев