15 грудня – День працівників суду: привітання з нагоди професійного свята

news

15 грудня в Україні відзначається професійне свято служителів закону.

Свято працівників судів було встановлено Указом Президента від 8 грудня 2000 року, “враховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права і розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави”.

День святкування був обраний на честь створення на честь створення Генерального суду в Українській Народній Республіці в 15 грудня 1917 року. Таким чином, в Україні була створена власна судова система і велася робота, спрямована на забезпечення затвердження судової влади.

***

Вітаю з Днем працівників суду України і бажаю, щоб в нашій країні не було таких складних проблем, які доводилося б довго розплутувати, щоб всі справи вирішувалися швидко і правильно. А для відповідальної і важливої роботи бажаю здоров’я, терпіння, сил і бездоганного професіоналізму, а також бажаю удачі, любові, достатку і щастя для повноцінного життя.

***

У День працівників суду

Вітає вся країна:

І здоров’я,як води у морі,

Щоб до ніг схилялись зорі!

Справедливість тріумфує

Нехай життя тішить і чарує.

І нехай вірить у Вас народ,

Український суд, вперед!

***

Працівники суду, вас вітаємо,

Ваша праця важка і копітка,

Терпіння ми вам бажаємо,

Щоб дружним був ваш колектив,

Нехай удача вас супроводжує,

Нехай зустрічаються добрі друзі,

Нехай щастя з головою накриває,

Щоб вдавалося все, мов у книзі,

Нехай у родині панує мир,

Здоров’я та веселощі,

Ваш гаманець нехай росте вшир,

А у житті буде побільше радощів.

***

Вітаю з Днем працівників суду України. Бажаю незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров’я і бравих сил. Нехай правосуддя завжди торжествує, нехай закон і чесність правлять країною.

***

Вітаю з Днем працівників суду України та щиро бажаю стійкої витримки та великої удачі, поваги на роботі та світлого щастя вдома, радісного настрою та впевненого прагнення до цілей, блискучих успіхів та відмінних ідей.

***

Із Днем працівників суду України! Нехай завдяки вам наше суспільство стає все більш правовим та гуманним! Бажаємо вам процвітання, мудрості, неупередженості у прийнятті рішень та бездоганної репутації!

***

День працівників суду,

Велике свято, панове.

Дозвольте вас привітати,

Щастя, радості бажати.

Щоб у роботі був успіх,

Вдома чути дитячий сміх,

Щоб уві сні та наяву,

Було все, наче в раю.

***

Вітаю із Днем працівників суду України. Бажаю незмінних принципів справедливості та безсторонності, бездоганної діяльності та великих успіхів, абсолютної удачі у житті та високій репутації, міцного здоров’я та бравих сил. Нехай правосуддя завжди тріумфує, нехай закон і чесність правлять країною.

***

Вітаю з Днем працівників суду України та бажаю, щоб у улюбленій країні не було таких складних проблем, які доводилося б довго розплутувати, щоб усі справи вирішувалися швидко та правильно. А для відповідальної та важливої ​​роботи бажаю здоров’я, терпіння, сил та бездоганного професіоналізму, а також бажаю удачі, кохання, достатку та щастя для повноцінного життя.

***

Ти працюєш в українському суді, а отже чесність — це твоя головна перевага! Нехай справедливість і правосуддя завжди панують у твоєму житті! Бажаю рухатися вгору кар’єрними сходами і віддано служити суду України!

День працівників суду
Ми сьогодні відзначаємо,
І з відкритою душею
Вас сердечно вітаємо!
І бажаємо вам добра,
Миру і благополуччя,
Щоб тілом і душею
Були ви завжди могутні!

* * *

Вірним бути завжди Феміді
Почуття в справу не впускати,
Не вважати долю планидою,
Вигод низьких не шукати,
І в побуті, і на засіданнях
Справедливим бути завжди –
З Днем працівника суду!

* * *

Свято справедливості і гуманності сьогодні відзначають працівники судової справи України. Від щирого серця дарую найщиріші слова професіоналам своєї справи, справедливим гарантам народної безпеки і гармонії в українському суспільстві. Нехай робочі справи увінчуються успіхом, домашні суперечки вирішуються на раз, а всіх цілей досягнення стають все ближче. Бажаю терпіння і витримки в вашій відповідальній справі.

* * *

Прийміть поздоровлення з Днем працівників суду України. Бажаю вам незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров’я і бравих сил. Нехай правосуддя завжди торжествує, нехай закон і чесність правлять країною.

***

У День працівників суду України побажаю не знати промахів у діяльності та житті, досягати потрібних цілей та прагнути успіху, бути щасливою людиною та робити добрі вчинки.

***

Вітаю з Днем працівників суду України та хочу побажати завжди залишатися на боці правди та справедливості у нашій країні. Нехай кожна справа, кожне питання завершується чесним вироком, нехай щодня, кожна мить знаменується успіхом, радістю, благополуччям без жодних протестів.

0 Комментариев