14 вересня – День танкових військ України: привітання зі святом!

news

14 вересня в Україні відзначається День танкових військ України. І саме у цей день своє професійне свято відзначають вітчизняні танкісти

Наші вояки, що керують танками, проявили видатну мужність та героїзм під час вторгнення в Україну “сусіда”. Щодня українські танкісти стоять на важкому шляху оборони нашої землі від російської агресії, ведучи жорсткі бої проти окупантів. Багато з них пожертвували своїми життями на службі для Батьківщини, а інші були відзначені нагородами за високий рівень героїзму.

День танкіста було засновано 1997 року указом президента Леоніда Кучми на підтримку ініціативи ветеранів танкових військ і танкобудівників України

Командувач ОК “Північ” генерал-майор Дмитро Красильников привітав військових та наголосив на їхньому важливому внеску в майбутню перемогу нашої країни.

Ви є залізним, ударним кулаком сучасного українського війська. Виконуючи надважкі бойові завдання на найскладніших ділянках фронту, ви захищаєте та звільняєте рідну землю. Своєю мужністю, героїзмом та професіоналізмом ви щодня вписуєте нові сторінки в історію сучасних Збройних Сил України, а ваші подвиги стають прикладом для молодого покоління захисників,

 зазначив офіцер.

Наші Герої, вітаю вас з професійним святом – Днем танкістів. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку та щоб у вашому житті було більше світлих та радісних хвилин! Ми низько вклоняємося вашій мужності й силі!

***

Наші славні українські танкісти, вітаємо вас з Днем танкіста! Бажаємо вам по життю ясної видимості, широкого простору, високого кар’єрного зростання і завжди залишатися в пріоритеті!

***

Друже, з днем танкіста! Нехай життя буде захищеним від ворога, невдач, бід, неприємностей і негараздів, немов броня танка. Бажаю ніколи не зустрічати на своєму шляху труднощі й неприємності, щоб всі рішення були правильними, а обраний шлях завжди вів до щастя.

***

Вітаю з днем танкіста! Бажаю завжди чітко бачити свої плани на майбутнє, хай дуло танка завжди буде спрямоване в ціль ворога. Без перешкод і труднощів рухатися звивистим шляхом, змітаючи все погане, наближаючись до світлого і яскравого життя – до Перемоги!

***

З Днем танкіста, любий друже!

Успіхів тобі в бою,

Але зичу тобі дуже,

Щоб служив ти в спокою!

Залишайся завжди сильним,

Мудрим будь, щоби броня

Залишалася у тебе

Не пошкоджена щодня!

***

Вітаю з Днем танкіста!

Хай у небі буде чисто,

Хай у серці спокій запанує,

А рідня завжди тебе шанує.

Хай війна забудеться як страшний сон,

Сивина ще довго не торкнеться скронь.

***

З Днем танкістів Вас вітаю!

Зичу миру та здоров’я,

Хай завжди допомагають

Бог-отець і добра доля:

З вірними людьми служити,

В щасті і при грошах жити!

***

В День танкіста шлю вітання –

Найщиріші побажання!

Зичу щастя і добра,

Щоб любов завжди була!

Настрій був, щоб завжди гарний,

А життя твоє – безхмарне,

Щоб з веселощів щодень

Починався кожен день!

***

З Днем танкіста! Хай в усьому

Вам щастить, в роботі й дома

Буде радісно і щиро…

Успіхів, добра і миру!

***

Наші славні українські танкісти, вітаємо вас з Днем танкіста! Бажаємо вам по життю ясної видимості, широкого простору і вибору, високого кар’єрного зростання і завжди залишатися в пріоритеті!

***

З Днем танкіста! Бажаю досягати цілей, отримувати круті результати і рухатися по життю на хвилі успіху! Нехай залізний товариш ніколи не підводить! Слава героям!

***

З днем танкіста! Нехай життя буде захищеним від невдач, бід, неприємностей і негараздів, немов броня танка. Бажаю ніколи не зустрічати на своєму шляху труднощі і неприємності, щоб всі рішення були правильними, а обраний шлях завжди вів до щастя.

***

Вітаю від щирого серця з Днем танкіста! Бажаю моральних сил і міцного фізичного здоров’я, удачі і високих успіхів, благополуччя і відсутності життєвих промахів. Дякуємо всім танкістам за ваші подвиги!

***

З днем танкіста! Бажаю завжди чітко бачити свої плани на майбутнє, хай дуло танка спрямоване в ціль. Без перешкод і труднощів рухатися по звивистому шляху, змітаючи все погане, наближаючись до світлого і яскравого життя.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев