14 червня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

14 червня 2021 року у світі відзначаються Всесвітній день донора крові, Міжнародний день ванни, Міжнародний день блогера.

На Кубі – День Ернесто Че Гевари, у США – День прапора, День штату Нью-Мексико, День народження армії, День «Паузи для клятви», День вірша «Влучно, як стрибок ласки», День пісочного пирога з полуницею, День бурбона, День сімейної історії, у Малаві – День свободи, в Колумбії – Свято «Святе Серце», у Польщі – День пам’яті жертв німецьких нацистських концентраційних таборів, в Естонії, Латвії – День пам’яті жертв комуністичних репресій, у Вірменії – День захисту прав безвинно засуджених, у Китаї – Свято драконових човнів, на Фолклендських островах – День звільнення, в Австралії – День народження королеви, в Індії – День пам’яті гуру Арджана Дева, у Литві – День скорботи і надії, у В’єтнамі – Свято середини року «Тет Доан Ндо».

Церковний календар: червень 2021

Православна церква 14 червня вшановує пам’ять двох святих Юстина Філософа і Юстина Римського. У народі день назвали «Устинів». Жінки намагалися бути поруч зі своїми чоловіками: за повір’ям, Устин віддячить їм за це й ніколи не розлучить подружжя.

Вважалося, що 14 червня не можна працювати на городі, інакше незабаром трапиться пожежа. Тому казали: «На Устина не городи тину».

Свої обряди 14 червня були також у дівчат. Наприклад, якщо дівчині потрібно було позбутися уваги занадто нав’язливого хлопця, то потрібно було зірвати гілку верби і застромити її між своїми слідами і слідами небажаного залицяльника.

Календар стрижок волосся: червень 2021

Для 14 червня існує красива сімейна традиція: вечір цього дня слід провести наодинці з коханою людиною, тоді у сім’ї буде щастя.

Якщо людина народжувалася 14 червня, казали, що її захищає дерево інжир. Такі люди, часто є неймовірно сильними особистостями, які незалежні у своїх судженнях, добре освічені і володіють великою кількістю талантів. При першому знайомстві ці люди не справляють особливого враження і не виділяються з натовпу. Однак згодом їх якості розкриваються повною мірою. Вимогливі до затишку, тепла і порядку.

Місячний посівний календар для городника: червень 2021

Відрізняються ті, хто народився 14 червня, щедрістю. Люблять, щоб все в житті відбувалося за планом, придуманим тільки ними, з–за чого дуже часто відчувають розчарування та апатію. Люди, народжені 14 червня, не можуть жити в самоті, потребують догляду і спілкуванні. Бувають образливими, але самі від цього абсолютно не страждають і не вважають це недоліком. Дуже тепло ставляться до людей і тварин.

Магнітні бурі в червні 2021: коли метеозалежним варто бути уважними до свого самопочуття

Що сьогодні не можна робити:
В Устинів день забороняється ставити паркан – може статися пожежа.
Сон з 13 на 14 червня виповниться тоді, коли ви про нього забудете. Тож не згадуйте про побачене.
Ще у цей день дівчатам не бажано розплітати коси та носити розпущене волосся.
Також сьогодні не варто лінуватися чи ігнорувати трудові обов’язки, а ще не можна вживати алкоголь.

Вихідні та святкові дні у червні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо в перший місяць літа

Народні прикмети:
Зоря пофарбована в яскраво–червоний колір – жито теж буде з червоним наливом.
Вранці небо чисте і ясне – добре достигне жито.
Ранкова веселка – до дощу.
Похмурий ранок віщує хороший врожай ярих культур.
Світанкове сонце бліде – надвечір піде дощ.
Вітер дме з західної сторони – найближчим часом буде погіршення погоди.
Дощ іде на Устина – буде хороший урожай конопель і льону.
Якщо на небі хмари, але жовтці не закрили квіти, значить дощу не буде.
У Устинів день забороняється ставити паркан, інакше може статися пожежа.

Іменини 14 червня святкують:

Православні: Віра, Гаврило, Павло.
Католицькі: Ельвіра, Валерій, Василь.

Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев