12 травня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

12 травня 2021 року у світі відзначаються Міжнародний день медичної сестри, День синдрому хронічної втоми, День екологічної освіти, Всесвітній день орієнтування, Міжнародний день обізнаності про хронічні імунологічні та неврологічні захворювання, Всесвітній день управління об’єктами.

У Британії – День знання арифметики, у США – День лімерика, День подяки кореневим каналам зуба, День працівників нічної зміни, День «Пожертвуйте денну зарплату на благодійність», День одометра, День секретаря, День горіхової помадки, в Грузії – День пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, у Чорногорії – День святого Василя Острозького, в Таджикистані – День Шашмакома, в Португалії – День Святої Джоани, у Фінляндії – День фінської самосвідомості.

Церковний календар: травень 2021

Народне свято Дев’ять цілителів відзначається 12 травня 2021 року (за старим стилем – 29 квітня). У церковному календарі це дата вшанування пам’яті дев’яти мучеників Кизичеських: Феогніда, Руфа, Антіпатра, Феостіха, Артеми, Магна, Феодота, Фавмасія і Філімона

До кінця III століття в місті Кизик, що в Малій Азії, переважала влада язичників. Християни покидали місто або проводили служби та зустрічі таємно. Одного разу дев’ять справжніх християн різного віку і статусу зійшлися в Кизиці і відкрито виступили проти язичників. Вони стали проповідувати віру в Христа.

За рішенням володаря міста їх заарештували і віддали на муки. Але вони не відкинули Ісуса, не принесли жертви ідолам і не зрадили свою віру. За це їх обезголовили і поховали за межами міста.

_2021-05-11_215246

Календар стрижки волосся: травень 2021

На початку IV століття, коли гоніння на православних християн припинилися, в честь святих мучеників побудували храм і перенесли туди їх останки. У святих мощів відбулося не одне чудо: хворі одужували, схиблені знаходили розум.

Традиції та обряди

У цей день моляться дев’яти мученикам про зцілення від фізичних захворювань, позбавлення від епідемій.

Вимовляють спеціальний промову від дев’яти бід. Люди вірять, що вона здатна захистити і вилікувати людину від різних хвороб.

У це свято збирають трави і готують настої з цілющих рослин. Одна з легенд говорить, що одного разу Бог накреслив на піску людський силует. В ту ж мить з’явився диявол і проткнув в ньому безліч ран-дірочок, кожна з яких означала будь-яку хворобу. Тоді Бог створив 11 трав і наділив їх силою виліковувати 77 хвороб.

Місячний посівний календар для городника: травень 2021

Що не можна робити сьогодні

Не потрібно в цей день ділитися з оточуючими своїми планами на майбутнє. Порушуючи заборону, пам’ятайте – вони так не зможуть втілитися в життя. Не можна прибирати пил з меблів, особливо з високих шаф.
У цей день не варто заздрити людям, з’являється ризик серйозної хвороби.
Люди не просівали борошно, щоб зберегти хороший зір до старості.

Народні прикмети
Вивільга кричить, і її крик схожий на котячий – скоро піде дощ.
Мурахи терміново перебираються на сухий твердий грунт – чекай затяжних злив.
Багато хрущів – до посушливих днів.
Щоб додати і зберегти здоров’я на рік, потрібно рівно опівдні стати на дорозі і повернутися обличчям до теплого вітру.

Магнітні бурі у травні 2021: календар небезпечних дат для метеозалежних


У середу, 12 травня, іменини відзначають Василь, Гнат, Клим, Максим, Микита, Яків. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

Календар іменин: кого вітати з днем ангела у травні 2021

 

0 Комментариев